Savaitgalio poilsis: kur nukeliauti netoli Gargždų?

Atėjus vasarai visi daugiau ar mažiau nori keliauti, tačiau kartais galimybės leidžia ištrūkti tik savaitgaliui. Tad kur verta pailsėti gargždiškiams, kad būtų įdomu, unikalu ir netoli miesto?

Pajūris

Nėra abejonių, jog atostogauti prie jūros – malonumas bei ramybė. Todėl bene geriausias poilsio pasirinkimas gargždiškiams – pajūris. Nors Palangos kurorte apstu vietų, kur apsistoti, rekomenduojama bent kartą išbandyti poilsį penkių žvaigždučių viešbutyje „Vanagupė“. Ji puikiai tinka tiek verslo renginiams, tiek šeimos ar draugų poilsiui.

10 geriausių vietovių poilsiui prie jūros:

 1. Palanga
 2. Šventoji
 3. Nida
 4. Juodkrantė
 5. Klaipėda
 6. Kretinga
 7. Neringa
 8. Giruliai
 9. Karklė
 10. Kunigiškiai

Kodėl poilsis prie jūros toks rekomenduotinas?

 1. Relaksacija. Jūra dažnai siejama su ramybe ir atpalaiduojančia aplinka. Garsas ir jūros bangavimo vaizdas gali turėti teigiamą poveikį mūsų smegenims ir padėti atsipalaiduoti.
 2. Grynas oras. Poilsis prie jūros suteikia jums galimybę kvėpuoti grynu bei tyru oru. Tai reiškia, kad gaunate šviežio oro gūsį, kuris gali padėti pagerinti bendrą sveikatos būklę ir, neabejotinai, miego kokybę.
 3. Fizinis aktyvumas. Atostogos prie jūros suteikia galimybę dalyvauti įvairiose fizinėse veiklose, tokiose kaip pasivažinėjimas dviračiais, pasivaikščiojimai po kopas, vandens sportas, paplūdimio tinklinis ir kt.
 4. Vitaminas D. Būvimas prie jūros leidžia gauti daugiau saulės šviesos, o tai reiškia – daugiau vitamino D. Vitaminas D yra svarbus kaulų sveikatai ir gali padėti palaikyti gerą imuninę sistemą. Taip pat gerina širdies bei kraujagyslių veiklą, stiprina psichinę būklę.
 5. Terapija. Jūra gali turėti terapinį poveikį. Pavyzdžiui, jūros vanduo ir jodas gali padėti valyti kvėpavimo takus ir pagerinti odos būklę. Be to, laikas praleistas prie jūros bei stebint jos grožį gerina nuotaiką ir mažina stresą.

Kretingos rajone – įdomiausios nakvynės vietos

Vos per 25 kilometrus nutolusi Kretinga žavi ne tik gražiais vaizdais bei lankytinomis vietomis, bet ir rajone turi įdomiausių vietų jūsų poilsiui. Čia įsikūrusios tokios poilsiavietės kaip „Jurta“, „CallTipi“ namelis iš stiklo, „Belaiko“ ir net… palapinės medyje! Tai unikalios galimybės praleisti savaitgalį kitaip bei pasidžiaugti malonia antrosios pusės draugija.

Plungės rajono pasididžiavimai

Plungėje taip pat yra keletas dėmesio vertų nakvynės vietų, kur galėsite pabėgti nuo įsisenėjusios rutinos, rūpesčių. Bene populiariausias čia yra „Virš Ąžuolų“ namelių kompleksas, kurį sudaro kelios vilos, nameliai ir apartamentai. Tad kiekvienas ras sau patogiausią variantą.

Ramybės oazė Telšių rajone

Ar būna taip, kad norisi pailsėti nuo civilizacijos? Atsijungti ne tik nuo interneto, bet ir pasinerti į šiek tiek laukinį nuotykį? Ten, kur elektrą pakeičia žvakių šviesa, o upės vanduo po karštos pirties tampa pačiu prabangiausiu asmeniniu SPA?

Jei esate pasiryžę įveikti šiek tiek daugiau kilometrų, t. y. apie 70, jūsų laukia „Iš civilizacijos į gamtą“. Tai ramybės oazė gamtos mylėtojams, įsikūrusi Paškuvėnų kaime, Telšių rajone.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių