Startuoja naujas autobuso maršrutas į Priekulę (Dreverną/Svencelę/Venckus)

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ informuoja apie naują maršrutą. Nuo kovo 1 dienos, trečiadienio, naujas 45-asis maršrutas veš keleivius iš Klaipėdos į Priekulę (Dreverną/Svencelę/Venckus).Perėmus maršruto administravimą iš ankstesnio vežėjo, sutrumpinta trasa Klaipėdos mieste ir  sumažintos bilietų kainos.

Pirmoji stotelė Klaipėdoje – naujoji Kurėno stotelė, esanti priešingoje Taikos prospekto pusėje nei dabartinė privežamųjų maršrutų pradinė stotelė (žr. čia).

Maršrutas įtrauktas į bendrą regioninę e.bilieto sistemą.Už kelionę galima atsiskaityti 2 zonų terminuotaisiais bilietais.Kartinį bilietą galima įsigyti iš vairuotojo (kasos kainos), tačiau rekomenduojame atsiskaityti iš elektroninės piniginės e.bilieto kortele. Toks dviejų glaudimų, įlipus ir išlipant, atsiskaitymo būdas leidžia sutaupyti 10–20 centų, lyginant su kasos aparato bilietu.

Darbo dienomis suplanuoti 6 reisai (3 į Svencelę, 2 į Venckus ir vienas į Priekulę), savaitgaliais– 4 važiavimai – visi iki tolimiausio taško,Svencelės. Tvarkaraštis ir trasos skelbiamičia.

Maršrutą mažos talpos autobusais aptarnaus UAB „Ridvija“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių