Sulankstomas masažo stalas privalumai

Teigiamas masažo poveikis priklauso ne tik nuo masažuotojo įgūdžių lygio, bet ir nuo masažo stalo kokybės bei patikimumo. Jo dizainas turi suteikti pacientui patogumo, o meistrui – galimybę gerai atlikti savo darbą. Šiandien labai populiarūs yra sulankstomi įtaisai, kurie turi ir didelių privalumų.

Kada naudojami sulankstomi masažo stalai?

Nešiojami modeliai dažnai naudojami, jei masažuotojas keliauja su įranga pas savo klientus arba priima pacientus namuose. Tokie prietaisai turi palyginti nedidelį svorį, nes jų gamybai naudojamos specialios medžiagos.

Be to, sulankstomi stalai yra kompaktiški ir lengvai sulankstomi. Sulenktą nešiojamąjį stalą galima sudėti į bagažinę, todėl jį lengva transportuoti. Stalo kojelės yra lengvai  reguliuojamos todėl masažuotojas gali saugiai nustatyti prietaisą net ir ant nelygių paviršių.

Prieš pirkdami turėtumėte pradėti nuo svarbiausių kriterijų:

  • Gaminio svoris ir matmenys. Darbui kelyje tai yra svarbiausias parametras.

Nėra prasmė pirkti sulankstomą masažo stalą, jei jo neįmanoma neštis rankose. Nerekomenduojama pirkti stalo, sveriančio daugiau nei 20 kg ir mažiau nei 12 kg;

  • Stalo dydis. Darbui tinka tinkamas modelis kurio plotis 60-70 cm. Jei stalas

platus, tai sulankstytas jo matmenys bus didesni. Kalbant apie ilgį, optimalus ilgis yra 180-190 cm.;

  • Maksimali apkrova. Sulankstomas masažo stalas paprastai atlaiko iki 200 kg.

Daugeliu atvejų to pakanka. Atliekant sportinį masažą, reikalaujantį rimtų fizinių pastangų iš specialisto, gali padidėti krūvis stalui;

  • Medžiagos. Ilgai ir intensyviai naudojant masažo stalą, reikėtų atkreipti

dėmesį į dangos kokybę. Pigiausia ir prastesnės kokybės medžiaga – vinilo oda. Medvilninė oda laikoma atsparesne dilimui.

  • Renkantis rėmą reikėtų atkreipti dėmesį į medienos, iš kurios pagamintas stalas, rūšį. Pageidautina, kad tai būtų patvarus medis, galintis atlaikyti dideles

apkrovas arba aliuminis, kuris pasižymi lengvumu.

  • Patogumas. Stalas turi būti stabilus. Klientas neturėtų jaudintis, kad

konstrukcija subyrės. Renkantis stalą, turėtumėte įsitikinti, kad atraminė konstrukcija yra patikima. Ne paskutinį vaidmenį atlieka ūgio keitimo sistema. Dažniausiai stalai yra skirti 175-180 cm masažuotojo ūgiui.

Laisvai samdomo darbo epochoje vis daugiau masažuotojų renkasi darbą savarankiškai, ne masažo salone, todėl sulankstomų stalų paklausa labai didėja.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių