„Tavo idėja“: laikas išrinkti geriausius sumanymus

Nuo lapkričio 1-osios prasidėjo balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto konkurso „Tavo idėja“ iniciatyvas. Už labiausiai patikusias, įdomiausias ir originaliausias idėjas galima balsuoti visą lapkričio mėnesį. Tai padaryti gali kiekvienas Klaipėdos rajono gyventojas, kuriam ne mažiau nei 16 metų. Savo balsą galima atiduoti net už tris projektus.

Iš viso buvo pateikta net 41 idėja, o Savivaldybės specialistų komanda, išnagrinėjusi pateiktus sumanymus ir įvertinusi, ar jos atitinka konkurso sąlygas, atrinko 31 idėją už daugiau nei 1,6 mln. eurų, kurios atkeliavo į finalinį etapą – balsavimą.

„Gyventojai jau mato, kaip „Tavo idėja“ projektai keičia Klaipėdos rajono veidą, nes jau įgyvendinta 18-a jų. Ir atėjo metas visiems nuspręsti, kokios dar idėjos virs realybe. Tam Savivaldybė skirs net 300 tūkst. eurų. O rinktis tikrai yra iš ko, nes sumanymai patys įvairiausi: nuo poilsio zonų, žaidimų ir sporto aikštelių iki kalnų dviračių parko, fontano, kabančio tilto ar pontoninio tilto įrengimo. Tad kviečiu visus aktyviai balsuoti ir išrinkti verčiausias įgyvendinimo“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Balsuoti galima tiek elektroniniu būdu https://apklausa.klaipedos-r.lt/, tiek užpildant popierinius balsavimo biuletenius, kuriuos galima atnešti į J. Lankučio viešąją biblioteką ir jos filialus ir bibliobusą, taip pat seniūnijas ar Savivaldybės „vieną langelį“.

Daugiau informacijos, interaktyvų idėjų žemėlapį su aprašymais bei balsavimo biuletenį, kurį galima atsisiųsti, rasite Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt/tavo-ideja.

Taip pat daugiau apie projektus bus galima sužinoti lapkričio 14 ir 15 dienomis vyksiančių pristatymų metu. Nuo 18 val. kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas Savivaldybės „Youtube“ paskyroje arba atvykti į J. Lankučio viešąją biblioteką, kur patys autoriai papasakos apie savo idėjas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių