Vandalai bjauroja miestą

Po šeštadienio nakties Gargždų kultūros centro darbuotojai pastebėjo raudonais grafičio dažais subjaurotas pastato vidines kiemo duris ir dalį sienos.

Gargždų kultūros centro direktorės pavaduotoja Asta Vaičiulienė „Bangai“ sakė, jog tokią grafičio vandalų paliktą „dovaną“ sekmadienio ryte pastebėjo į darbą atėjusi viena darbuotoja. Apie šį įvykį informuotas ir Klaipėdos rajono policijos komisariatas. Tačiau A. Vaičiulienė svarstė, jog vilčių, kad policija ras grafičio vandalus, mažai. „Viliamės, kad perskaitę laikraštyje apie šias terliones galbūt atsilieps liudininkai, kurie matė ar žino, kas taip pasielgė“, – sakė pašnekovė. Pavykus atrasti kaltininkus, jie turėtų atlyginti ir padaryti žalą. Kitu atveju, durų nuvalymu turės pasirūpinti patys Kultūros centro darbuotojai. „Dažų nuvalyti tikriausiai net nepavyks, teks iš naujo perdažyti duris. Bet kol kas to dar nedarysime, palauksime, galbūt pavyks nustatyti žalos kaltininkus. Tik bus labai nemalonu tokiomis subjaurotomis durimis pasitikti savaitgalį pas mus vyksiančio tarptautinio šokių kolektyvų festivalio dalyvius“, – kalbėjo A. Vaičiulienė.

 


Kai katėms ima niežėti nagai, norėdamos juos paaštrinti, galandasi. Kartais tam jos pasirenka netinkamas, mūsų akimis, priemones, pavyzdžiui, baldus. Tačiau tai nereiškia, kad katės nori juos sugadinti. Į ką kai kurie gargždiškiai galandasi nagus, nesunku atspėti iš šių nuotraukų: vidurinioji suoliuko lenta prie „Vaivorykštės“ gimnazijos lūžo (matyt, niežėjo ne tik nagai), o autobusų stotelėje kabantys skelbimai ir reklamos pasidavė, ko gero, be didesnio vargo. Kuo skiriamės nuo kačių? Kad niokojame sąmoningai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių