Vanile pagardintas verslo klasės restoranas-baras Vilniuje

Vanilė – vienas iš prabangiausių, gurmanų itin vertinamų prieskonių, kurį dažnas laiko tikru delikatesu. Toks pat yra ir Vilniaus centre esantis verslo klasės restoranas-baras Vanille Lounge. Prabanga alsuojantis vanilės atspalvių interjeras, gurmaniškas, abejingų nepaliekantis maistas, išskirtinis gėrimų meniu, cigarų kambarys – tikras delikatesas šiandienos Vilniuje.

Išskirtinis interjeras

Greitai dešimtmetį švęsiantis restoranas-baras Vanille Lounge pasižymi unikaliu, nepakartojamu žinomos dizainerės Jurgitos Paškevičiūtės kurtu interjeru. Lengvų, šiltų tonų ir ryškių, unikalių detalių duetas puikiai tiks tiek norintiems ramiai, jaukioje kompanijoje praleisti vakarą, tiek ieškantiems išskirtinių skonių ir patirčių. Tik akyliausių lankytojų pastebimi vanilės žiedo akcentai ant lubų ir restorano-baro pertvarose erdvei suteikia subtilumo, o masyvus, šviečiantis natūralaus onikso baras prabangos pojūtį. Interjere naudojami žemiški ir vanilės atspalviai padės atsipalaiduoti ir mėgautis išskirtine Vanille Lounge atmosfera.

Europos virtuvė jūsų lėkštėje

Mūsų restorane jūsų laukia neįprastai pagardinti jau pažįstami europietiškos virtuvės patiekalai. Restorano-baro virtuvės šefai-profesionalai naudoja tik atrinktos, ypatingos kokybės, šviežius, natūralius produktus, iš kurių pagaminti patiekalai jūsų gomurį užlies išskirtiniu skoniu. Patiekaluose geriausioms skonio savybėms leidžia atsiskleisti itin kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės ingredientai iš įvairių pasaulio, tame tarpe ir Lietuvos, ūkių. Vanille Lounge meniu, ko gero, vienintelis meniu visame Vilniuje, kuriame galite rasti tiek daug ekologiškų ir šviežių mėsos, žuvies, daržovių patiekalų. Galime jums pasiūlyti unikalaus recepto šlapio brandinimo jautienos išpjovos, anties krūtinėlės, grilyje keptos šviežios žuvies, jaučio žando ar saliero šaknies kepsnio. Maisto kokybė ir meistriškas kiekvieno patiekalo ingedientų parinkimas nepaliks abejingų. Na, o smaližius galime palepinti išskirtiniais konditerijos gaminiais. 

Gėrimai

Restoranas baras Vilniaus g. VanilleLounge gali pasigirti itin plačiu gėrimų meniu. Galime jums pasiūlyti nuo lengvo iki intensyvaus skonio vynų, daugybės rūšių šampano, geografinės kilmės viskių, romų, taip pat itin gurmanų vertinamų ir tikrai ne visuose Lietuvos restoranuose ar baruose siūlomų retų konjako, armonjako, džino, tekilos, grapos, kalvadoso, likerio rūšių. Itin didelį dėmesį skiriame kokteiliams. Profesionalūs, įvairiuose baruose sukaupę ilgametę patirtį barmenai Egidijus ir Dainius gali jūsų taurėje sukurti tokį šedevrą, kurio jūs niekada nepamiršite. Kokteiliams reikalingi ingredientai, tokie, kaip brandinti, džiovinti, vakuumuoti vaisiai ir žolelės, vaisių tyrės gaminamos mūsų barmenų, todėl visada švieži ir kruopščiai atrinkti.

Cigarų kambarys

Dar vienas Vanille Lounge pasididžiavimas – cigarų kambarys. Tai ne šiaip rūkomasis, – tai unikali vieta, kur galima patirti tikrąjį cigaro rūkymo ritualą, ir visai nesvarbu, ar esate atsitiktinis smalsuolis, mėgėjas, ar tikras dūmų entuziastas. Tai vieta, kur atsiskleidžia tikrosios cigarų rūkymo subtilybės, nauji, nepatirti skoniai, ambicingi jų charakteriai. Šis cigarų kambarys nustebina dažną mūsų svečią ir nuolat plečia savo gerbėjų ratą. Vainikuokite gardžią vakarienę vienu kitu dūmu ir, pažadame, įspūdžiai apie Vanille Lounge jūs lydės dar ilgai.

Ypatingas aptarnavimas ypatingiems klientams

Kiekvienas klientas mums ypatingas, todėl kiekvieną, įžengusį pro Vanille Lounge duris pasitinkame su šypsena. Maloniai sutinkame tiek verslo pietų skubančius verslininkus, tiek romantiškos vakarienės trokštančius įsimylėjėlius, tiek po darbų norinčius atsipalaiduoti lankytojus. 100 m2 patalpose galime surengti jums vestuvių, gimtadienio, naujametinius ar kitokius šventinius pietus ar vakarienę, į kurią galėsite pasikviesti iki 70 žmonių. Ilgos darbo valandos leis jūsų šventei tęstis iki paryčių, o ypatingas aptarnaujančiojo personalo dėmesys leis pasijusti lyg tikroje puotoje. Tik iš anksto rezervavę staliuką būsite užtikrinti, kad galėsite mėgautis įsimintu vakaru be jokių netikėtumų.

http://vanillelounge.lt/

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių