Vasaros pramogos Ližių gyvenvietės bendruomenėje

Šiltą rugpjūčio 13-osios vakarą į Ližių kaime įsikūrusį poilsio ir sporto aikštyną sugužėjo būrys tinklinio mėgėjų: kas kovingai nusiteikęs žaisti ir laimėti, kas tiesiog plojimais palaikyti žaidėjus. Įnirtingos kovos tarp keturių komandų iš Ližių, Endriejavo ir Rietavo vyko iki vėlaus vakaro.

Ližių seniūnaitis Alfredas Rimkus džiaugėsi, kad pasiteisino prieš keletą metų Savivaldybės lėšomis pradėta rengti aikštelė, šiais metais Ližių gyventojų dėka įrengtos tinklinio bei krepšinio teritorijos bei pastatyta pavėsinė. „Smagu, kad galime šiais erdves panaudoti tikslingai – organizuodami susiėjimus, šventes, varžybas, – kalbėjo seniūnaitis. – Liepos 6 d. vyko renginys „Draugystė vienija visus“, kuris sukvietė į aikštelės atidarymą ir himno giedojimą visos Endriejavo seniūnijos gyventojus. Susirinko daugiau nei 100 suaugusiųjų ir vaikų. Ne kartą ir vieni Ližių seniūnaitijos gyventojai rinkosi, planavo, ką dar organizuoti ar nuveikti šiais metais.“ Seniūnaičio Alfredo siūlymą, kad kiekvienas bendruomenės narys kažkuo prisidėtų prie susiėjimų organizavimo, išgirdo Kristina ir Aurimas Damuliai, kurie pirmieji ėmėsi iniciatyvos ir suorganizavo tinklinio varžytuves. Patys registravo žaidėjus, teisėjavo ir įsteigė prizus, prie apdovanojimų medaliais prisidėjo ir Endriejavo bendruomenė, kuri įteikė ir taurę tinklinio turnyro organizatoriams. „Praūžė tikrąja ta žodžio prasme tinklinis. Sveikiname ,,Kinderių“ komandą su pirmąja vieta, ,,Paauglių“ – su antrąja, ,,Ližių“ – su trečiąja, „Bangas“ – su ketvirtąja! Dėkojame visiems dalyviams, palaikymo komandai, visai bendruomenei, kad Ližiuose jaučiamės kaip šeimoje tiek organizuodami šventes, tiek priimdami svečius, tiek aptardami rezultatus prie kaimo šeimininkių vaišių stalo“, – nuoširdžiai džiaugėsi Kristina ir Aurimas.

Džiaugiuosi, kad mūsų seniūnijoje stiprėja dar viena – Ližių – bendruomenė, kuriai linkiu išlikti iniciatyvia, bendruomeniška, draugiška ir, ateityje, oficialiai registruota. Sėkmės Jums, ližiškiai!

Rita Žadeikytė, VO Endriejavo bendruomenės valdybos narė

1 Komentaras

  • Šaunuoliai. Geri įdomūs darbai. Sėkmės. Valioo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių