Vėl atėjo laikas „Tavo idėjai“

Turi įdomią idėją? Nori, kad ji būtų įgyvendinta? Dalyvauk projekte „Tavo idėja“ ir pamatyk, kaip tavo vizija virsta tikrove. Lapkričio 1-ąją, šį pirmadienį, Klaipėdos rajone vėl startuoja Dalyvaujamasis biudžetas. Net du mėnesius iki gruodžio 31 dienos bus laukiama gyventojų idėjų, kaip pagerinti savo gyvenamąją aplinką. Idėjas gali siūlyti Klaipėdos rajone registruoti ir ne mažiau nei 16 metų turintys gyventojai. Klaipėdos rajono savivaldybė gyventojų idėjoms realizuoti skirs 300 tūkst. Eur.

Praėjusiais metais vykęs projektas „Tavo idėja“ sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo. Buvo pateikti net 45 projektai, o net 10, sulaukusių daugiausiai gyventojų balsų, buvo pradėti įgyvendinti. Vos per pusmetį rajone atsirado treniruokliai, vaikų žaidimo aikštelės, geriamojo vandens fontanėlis, tvarkomi karjerai, projektuojami fontanai. Dalis praėjusių metų projektų jau baigta, dalis bus baigti įgyvendinti kitąmet.

O lapkričio 1-ąją startuoja jau 2022 metų idėjų konkursas. Iki gruodžio 31 d. bus laukiama naujų gyventojų idėjų. Tas, kurios po vertinimo bus pateiktos balsavimui ir sulauks didžiausio žmonių palaikymo, Savivaldybė įgyvendins.

Projektų idėjų pasiūlymai gali būti teikiami net trijose projektų kategorijose:

  • Gargždų seniūnijoje − mažos apimties iki 20 000 Eur projektai.

Šios kategorijos biudžetas – iki 30 000 Eur

  • Savivaldybės teritorijoje, išskyrus Gargždų seniūnijos teritoriją, − mažos apimties iki 20 000 Eur projektai.

Šios kategorijos biudžetas – iki 90 000 Eur.

  • Savivaldybės teritorijoje – didelės apimties iki 100 000 Eur projektai.

Šios kategorijos biudžetas – ne mažiau kaip 180 000 Eur.

Projektų idėjų pasiūlymus ir kitus susijusius dokumentus galima siųsti Word ir PDF formatu, e. paštu tavoideja@klaipedos-r.lt. Dokumentai turi būti pasirašyti.

Dėl konsultacijų galimybės, susijusios su projekto idėjos pasiūlymų pildymu, pateikimu ar įgyvendinimu, galima kreiptis el. paštu tavoideja@klaipedos-r.lt

Daugiau informacijos apie Dalyvaujamąjį biudžetą galima rasti svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje Gyventojai−Tavo idėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių