Venckiškių svajonės pildosi

Išasfaltuota Liepų gatvės atkarpa džiugina venckiškius.

Aplinkos grožį puoselėjantys venckiškiai patenkinti gerėjančia kaimo infrastruktūra. Ilgai laukus šiemet išasfaltuota Liepų gatvės atkarpa, įrengtas patogus pėsčiųjų takas, išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė prie bibliotekos, renovuota krepšinio aikštelė.


Aktyvūs, susitelkę Venckų bendruomenės žmonės ne tik mina ant kulnų rajono Savivaldybei, kad būtų įgyvendinti jai svarbūs projektai, bet ir patys prisideda prie šių darbų. Ne vieną dešimtmetį dusę nuo dulkių žvyruotos Liepų gatvės atkarpos gyventojai vasaros pabaigoje nudžiugo: apie 300 metrų žvyrkelio išasfaltuota. Senbuviai neslėpė, kad svajonės išsipildymo teko laukti apie 30 metų. „Dabar patogu ir pėstiesiems, ir dviratininkams, – kalbėjo Aušra Demenienė, Venckų filialo bibliotekininkė, einanti seniūnaitės pareigas. – Džiugina prie bibliotekos išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, per kaimą vedantis atnaujintas pėsčiųjų takas, išklotas trinkelėmis.“
Jaunimui smagu žaisti renovuotoje šiuolaikiškoje, saugioje krepšinio aikštelėje. Kadaise patys gyventojai ją buvo įrengę pagal savo galimybes – kelios kartos čia žaidė, švenčių metu šoko. „Krepšinio aikštelė mūsų kaime labai reikalinga – esame dėkingi, kad ji renovuota“, – sakė A. Demenienė.
Aikštelė išklota šiuolaikiška danga, pastatytas naujas krepšinio stovas. Įrengiant aikštelę prisidėjo kaimo ūkininkai Tomas Balčėnas ir Vaclovas Šiaulytis.
Venckiškiai save vadina kaimo patriotais ir stengiasi, kad jis gražėtų. Į bendruomenę įsijungia ir naujakuriai, kurie patenkinti pasirinkę Venckus.


Virginija AUKŠTUOLYTĖ
Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių