Vilniuje ir Klaipėdoje atidarytos dar dvi „Švaros brolių“ valdomos „express“ plovyklos

„PRO BRO Group“, valdanti „Švaros brolių“ prekės ženklą, šiandien atidarė antrąją „express“ tunelinę plovyklą Klaipėdoje ir pažymėjo metų pabaigą aštuntosios atidarymu Vilniuje. Uostamiesčio plovykla šiandien pradėjo darbą adresu Kretingos g. 28, o sostinės plovykla nuo gruodžio 30 d. veikia Pilaitės mikrorajone, adresu Senosios Pilaitės kelias 3. Pastaroji yra unikalaus „Flex“ modelio, iki šių metų galo joje bus įrengtaspažangus salono valymo tunelis.

„Plėsdami savo plovyklų tinklą toliau investuojame į inovatyvių sprendimų paiešką, tobuliname plovyklose diegiamas technologijas tam, kad dar geriau atlieptume švaros paslaugų vartotojų poreikius. Vilniuje atidaryta „Flex“ modelio plovyklayra unikali, nors ji jau pradėjo darbą, vėliau ji galės būti papildoma nauja įranga ir funkcijomis. Iki metų galo esame suplanavę joje įrengti „express“ salono valymo tunelį, kuriame salonas sausai išvalomas per 8 minutes.Kol kas toks tunelis veikia tik Kaune“, – sako Saulius Vaičekauskas, „PRO BRO Express“ tunelinių plovyklų tinklo vadovas.

Jis papildo, kad siekiant bendrovės tvarumo tikslųabiejose naujosiose plovyklose įdiegta vandens perdirbimo sistema.

„Pasitelkę specialias technologijas, plovimo metu panaudotą vandenį surenkame, išvalome ir grąžiname į sistemą antram panaudojimui. Sostinės plovykloje taip sutaupome iki 90 proc. vandens. Šią sistemą diegsime visose ateityje statomose plovyklose. Technologiją nuolat tobuliname, siekiame būti draugiški gamtai ir nuolat ieškome galimybių prisidėti prie tvaresnių sprendimų kūrimo“, – sako S. Vaičekauskas.

Bendrovė siekia ne tik aplinkosaugos, bet ir socialinio tvarumo tikslų. Kaskart atidariusi naują objektą ji daro gerą darbą vietos bendruomenei. Vilniuje šalia Martyno Mažvydo progimnazijos Pilaitės mikrorajone įsikūrė treniruoklis, čia juo galės patogiai naudotis ne tik vietos gyventojai, bet ir šimtai moksleivių, lankančių šią mokyklą. Klaipėdoje įrengtas treniruoklisitin tankiai apgyvendintame Miško kvartale, Kretingos g., kur juo galės naudotis daugybė gyventojų.

Be to, šį kartą bendrovė papildomai nuplovė ir socialinio taksi automobilius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Alytuje. Socialinis taksi – tai unikali paslauga, kuri padeda negalią turintiems žmonėms nukeliauti į darbą, ligoninę, universitetą, kiną ar kitas ekonominio ir socialinio užimtumo vietas.

„PRO BRO Group“pastarąjį pusmetį vykdo aktyvią plėtrą Lietuvos miestuose: pernaispalį atidarė pirmąją plovyklą Alytuje, lapkritį – Šiauliuose. Iš viso „Švaros brolių“ vardu grupėšiuo metu valdo 14 „express“ tunelinių plovyklų, šiemet planuoja atidaryti dar keturias Lietuvoje ir keturias užsienyje – Latvijoje, Rygoje.

Šio tinklo plėtra vykdoma pagal franšizių verslo modelį – 11 iš 14 Lietuvoje veikiančių „express“ tunelinių plovyklų yra valdomos šiuo būdu.

Taip pat „Švaros brolių“ prekės ženklo pagrindu veikia 5 automobilių švaros centrai, 10 savitarnos plovyklų bei patalpų valymo verslas. Grupės komandoje šiuo metu dirba daugiau nei 650 darbuotojų. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių