Visuomenės sveikatos priežiūros kabinetas – šviesu ir žaisminga

„Kaupiu metodines priemones ir iš įvairių konkursų, ir neištveriu nenusipirkusi, kad ir kokios smulkmenėlės, kuri paįvairintų užsiėmimus su mokiniais. Vaikai mėgsta, kai svarbią informaciją galiu pristatyti akivaizdžiai, žaidimo forma“, – pasakoja R. Žiūrienė.

Dovilų pagrindinės mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Žiūrienė praėjusį penktadienį mokykloje lankantis Lietuvos prezidentui spinduliavo gera nuotaika.

R. Žiūrienės kabinetas – šalia Mokytojų kambario, kurį taip pat apžiūrėjo šalies vadovas. „Mokykloje Prezidento apsilankymas, žinoma, neeilinis įvykis, tačiau kai dirbi sistemingai, kryptingai, tai ypatingai ruoštis ir nereikia“, – su šypsena sako Rasa, savo jaukų, neįprastos formos kabinetą aprodydama „Bangos“ korespondentei. Anksčiau šiose patalpose buvo įstaigos archyvas, o dabar kabinetas šviesus, informatyvus, čia visuomenės sveikatos priežiūros specialistė yra sukaupusi metodinės literatūros, lankstinukų, o akį ypač traukia sveikatinimo veiklos metodinių priemonių įvairovė: žaislai, žmogaus organų stendai ir kt.

Vilijos BUTKUVIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių