„Žilvičiui“ vadovaus Indrė Mikelionytė-Pranculevičienė

Keičiasi Karklėje įsikūrusios moksleivių vasaros stovyklos „Žilvitis“ vadovai. Pasitraukus ilgamečiam stovyklos direktoriui Broniui Kalvaičiui nuo vasario 1 d. vadovavimą stovyklai perima 32 metų amžiaus vadybininkė Indrė Mikelionytė-Pranculevičienė. Klaipėdos universiteto absolventė, „Žilvičio“ auklėtinė I. Mikelionytė-Pranculevičienė pastaruosius keletą metų vadovavo Alytaus kultūros centrui.

Naujoji direktorė teigia, kad bendrų pastangų dėka „Žilvitis“ po truputį taps modernesniu, atviresniu ir veiklą vykdyti žada ištisus metus.

„Esu įsitikinusi, jog stovykla nusipelnė turėti ne tik įsimintiną praeitį ir atsiminimus, bet ir kurti naują istoriją. Man tai – didelis iššūkis, reikia ne tik atnaujinti jau ne vieną dešimtmetį skaičiuojančius pastatus, bet pripildyti juos gyvybės rudenį, žiemą, pavasarį, puikus pavyzdys – jau nuo pernai stovyklos teritorijoje veikiantis lauko pedagogikos vaikų darželis. Stovykla turi būti atvira – ir vaikams, ir šeimoms, bendruomenei, čia veiks ir dienos stovyklos šaltuoju metų laiku, ir kūrybiniai užsiėmimai šeimoms. Minčių ir idėjų yra daug, tačiau tam reikia ne tik laiko, lėšų, bet svarbiausia – žmonių palaikymo“, – cituojama I. Mikelionytė-Pranculevičienė.

Jau netrukus bus kviečiama registruotis į 2022 m. „Žilvičio“ sezono vasaros stovyklos pamainas. Šiemet planuojama organizuoti nebe tris, bet net penkias pamainas po dešimt dienų.

2 Komentarai

  • Sveikiname, žavimės, didžiuojamės 🌹linkime sėkmės!!!

  • Super vadove ir direktore! Sekmes jai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių