Žymaus Australijos muzikanto Lachy Doley koncertas Malūno lofte

Malūno loftas kviečia į neeilinį vakarą – unikalaus atlikėjo, dainų autoriaus Lachy Doley su grupe iš Australijos ir Louie Fontaine band (DK, LV) koncertą.

Lachy Doley visame pasaulyje žinomas klavišininkas ir dainininkas, pelnęs vieno dinamiškiausių savo kartos muzikantų reputaciją. Doley gimė ir užaugo Australijoje, o nuo mažens muzikuodamas sukūrė unikalų stilių, kuriame bliuzo, soulo ir fanko muzika susilieja į galingą, energingą spektaklį.

Labiausiai žinomas ir populiarus Luchy Doley tapo dėl savo neįtikėtinų įgūdžių grojant Whammy Clavinet ir Hammond vargonais. Doley dažnai lyginamas su Hammondo legendomis Jonu Lordu ir Keithu Emersonu, buvo pramintas Hammondo vargonų šiuolaikiniu Džimiu Hendriksu ir šiandien yra garsiausias Australijos vargonininkas pasaulyje.

Per savo karjerą Lachy Doley bendradarbiavo su daugeliu garsių menininkų, tokiais kaip Bootsy Collins, Joe Bonamassa, Jimmy Barnes ir Glenn Hughes. Daugiau nei 20-yje šalių jis surengė daugiau nei 500 didelių pasirodymų, koncertavo prestižiškiausiuose pasaulio festivaliuose, tokiuose, kaip Byron Bay Blues festivalis (AU), Monrealio džiazo festivalis (CA) ir kituose.

Dėl unikalių įgūdžių, jausmingų ir dinamiškų pasirodymų Lachy Doley tapo gerbėjų numylėtiniu ir geidžiamu atlikėju visame pasaulyje. Nesvarbu ar jis groja su visa grupe, ar koncertuoja kaip solo atlikėjas, Doley visada traukia publiką ir žavi net kritiškiausius roko, bliuzo, džiazo vertintojus. Gyvi Lachy Doley pasirodymai yra nepriekaištingai muzikalūs ir tai tikrai įsimenantys muzikiniai šou.

Malūno lofte pasirodymą surengs „Lachy Doley Group“ trio sąstatas – galingas Joel Burton bosas, Jackie James Barnes būgnai, bei žinoma Lachy Doley iš širdies trykštantis vokalas, neįtikėtinai derantis su elektrinių vargonų skambesiu. Taip pat žiūrovai turės galimybę pamatyti ir išgirsti unikalius elektro vargonus Hammond B3 su specalia akustine sistema Leslie.

Tarptautinį muzikinį vakarą Malūno lofte pradės Klaipėdos muzikos mėgėjams jau pažįstamas išraiškingasis Louie Fontaine su grupe. Louie Fontaine teatrališkas atlikėjas, gitaristas, bosistas ir puikus bliuzo dainininkas, tobulinęs savo bliuzo vokalą grodamas ir gastroliuodamas su Luizianos soulo / R&B meistru Rockie Charlesu.

Malūno lofte Louie Fontaine pristatys savo paskutinio albumo „The Sun Ain’t Black” dainas, kurių kiekviena yra tikra muzikinė istorija. Tarptautinė Louie Fontaine Band komanda (DK, LV) ne tik pradžiugins muzikos gerbėjus virtuozišku dainų atlikimu, bet ir į sceną įneš autentišką pietietišką energiją ir užburs visus klausytojus nuostabiais bliuzroko skambesiais.

Koncerto data: 2023 12 01, pradžia 20 val.

Vieta: Malūno loftas, Gluosnių skg. 2A K1, Klaipėda;

Bilietai: https://ticketshop.lt/lt/events/5547?fbclid=IwAR2jDf5zFvlQJ-L7zItNG0MGjZMO17xbS9bDYpx00GdAZVatwqjsWxAuw3w

Daugiau info: https://www.facebook.com/events/372471235114598/?ref=newsfeed

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių