Dainos vakaras Lapiuose išsilies į festivalį

Akustinės muzikos ir dainų vakaro dalyviai (čia tik dalis jų) su renginio iniciatoriais grupės „Klasiokai“ nariais A. Petruoka ir L. Gegieckiene.

„Lapiškiai, jums labai pasisekė, kad būtent čia vyksta šis gražus vakaras. Nuostabu klausytis gyvos muzikos, žinomų ir naujų dainų“, – pradėdamas savo pasirodymą į publiką kreipėsi dainuojantis ir gitara grojantis gargždiškis Arūnas Birbalas. Penktadienį vakare Lapių bendruomenės parke daugiau kaip dvi valandas vyko akustinės muzikos ir dainų vakaras „Bičių medus“, kuriame muzikavo įvairios grupės ir dainavo dainininkai ne tik iš rajono, bet ir kitų miestų.

Lapių bendruomenės parke į vakarą susirinko nemažas būrys gyvos dainos ir akustinės muzikos klausytojų.Dainų vakaru gėrėjosi Lapių bendruomenės pirmininkė L. Karbauskienė ir Elena Kundrotienė.Aktyvi grupės „Klasiokai“ narė, dainininkė, muzikinio renginio organizatorė Laimutė Gegieckienė dėkodama lapiškiams už iniciatyvos parėmimą, o ypač bendruomenės pirmininkei Laimai Karbauskienei ir mokyklos direktorei Vilijai Lukauskienei, kalbėjo, jog toks muzikinis vakaras šiemet yra tik pradžia, tik pirmasis pabandymas. „Manau, kad kitąmet tai gali tapti gyvos muzikos festivaliu, kuris garsintų Lapius ir būtų naudingas Lapių smulkiajam verslui, padėtų plėtoti įvairias paslaugas“, – iniciatyvos viziją trumpai apibūdino L. Gegieckienė. Vėsų rudens vakarą susirinkusiuosius šildė ne tik gražios melodijos ir dainos: visiems klausytojams užteko šiltos arbatos ir gardžios žirnių košės, kurią išvirė medžiotojų klubo „Žvelsa“ nariai, o dainininkai ir muzikantai buvo apdovanoti ką tik išsuktu vietos bitininkų medumi. Žiūrovai, visus scenoje pasirodžiusius sutikę ir palydėję šiltais plojimais, ypatingais aplodismentais apdovanojo saviškius dainininkus Vėžaičių kultūros centro Lapių skyriaus grupę „Medžiotojų trio“. Klausytojų susižavėjimą pajuto ir Koncertu džiaugėsi Jasų šeima ir Deividas Holidėjus.viena jauniausių atlikėjų Paulina, kuri grojo ukulele.

Grupės „Klasiokai“ kūrybinis įkvėpėjas, gitaros virtuozas ir dainininkas Artūras Petruoka paaiškino ir muzikinio vakaro pavadinimo ištakas: „Tai yra eilutės iš Vytauto Kernagio dainos „Išeinu“. Vakaro pabaigoje, grojant ir muzikuojant renginio iniciatoriams grupei „Klasiokai“ rugsėjo rūko apgaubtame parke po žvaigždėtu dangum romantiškas dainų vakaras baigtas kartu su žiūrovais dainuojant minėtą V. Kernagio dainą: „Bet nežinojau, kad Tu nežinai, kas tai sniegas, / Nežinai, kas tai lietus, / Ir nežinojau, kad Tu nežinai, kas tai pievos, / Nežinai, kas tai bičių medus.“

Vilija BUTKUVIENĖ

Aut. nuotr.


Taip pat skaitykite:

Rinkimų drama baigėsi P. Gražulio pergale:  R. Petrauskienė sustoti neketina
Panaudotoms žvakidėms – specialūs konteineriai kapinėse
Pertekliniai ženklai prie įstaigų
Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate – setas su 70 taškų
Veiviržėniškės gėlės – įvairioms progoms
Apdraudusieji ūkinius gyvūnus gali susigrąžinti dalį išlaidų
Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis
Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį
Konsultavimo paslaugos kaime –  abipusė nauda

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi?

Seimo rinkimų antrojo turo Klaipėdos…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook