Dukra praverčia reklamai

Per porą dešimtmečių nieko gero valstybės įstatymų kūrime nenuveikęs, tik šokiruojančiais išsišokimais siekiantis atkreipti visuomenės dėmesį Seimo narys įsikibęs laikosi savo kėdės aukščiausioje valdžioje. Jis net savo begėdišką išdykavimą paverčia rinkimų reklama. Baisiausia, kad reklaminiu skydu tapo mažametė dukrelė.

Slapta šio politiko meilė jaunai palangiškei iškilo aikštėn gimus jo kūdikiui. Padėti jį mamai auginti politikas nenorėjo. Nesigėdydamas jis net ašaras liejo televizijos laidoje...

Mane ir kitus mano aplinkos žmones papiktino jo vulgarus linkėjimas Rugsėjo 1-ąją Gargždų „Minijos“ progimnazijoje: „Tėveliai, padirbėkite, kad tų vaikų būtų daugiau, aš pats tai asmeniškai stengiuosi.“ Politikas tikrai myli svetimus vaikus – kiek saldainių išdalijęs darželinukams, pradinukams... Bet dėl pagrandukės dukrelės kyla abejonių.

Tačiau prasidėjus rinkimų sezonui Seimo narys kuria pavyzdingo tėčio personažą. Aną savaitę Gargždų turguje girdžiu: „Žiūrėkit, Gražulis su vaiku ant rankų. Kieno jis mergytę nešiojasi?“ – nustebo pirkėja. Politikas sukinėjosi tarp prekeivių, siūlančių grybus ir kitas gėrybes. „Savo – juk tai reklama“, – atsakė viską žinanti prekeivė iš kaimo. „Ir kaip tokiam žmogui mama duoda vaiką?“ – apstulbusi ištarė viena miestietė. „Čia sukinėjasi ir Birutė (vaiko mama – aut. pastaba)“, – pastebėjo ta pati prekeivė. Netoliese stovėjo politiko reklaminis automobilis, o ten sėdėjo buvusi politiko mylimoji.

Kažkas svarstė, kiek jai sumokėta už šį reklaminį triuką. Nesvarbu – juk reikia išlaikyti savo dukrą, ir, matyt, tik tokiu būdu jai pavyksta iš dukros tėvo išplėšti pinigų. O ką ji pasakys užaugusi?

Ema GRAŽVILIENĖ


Taip pat skaitykite:

Rinkimų drama baigėsi P. Gražulio pergale:  R. Petrauskienė sustoti neketina
Panaudotoms žvakidėms – specialūs konteineriai kapinėse
Pertekliniai ženklai prie įstaigų
Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate – setas su 70 taškų
Veiviržėniškės gėlės – įvairioms progoms
Apdraudusieji ūkinius gyvūnus gali susigrąžinti dalį išlaidų
Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis
Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį
Konsultavimo paslaugos kaime –  abipusė nauda

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi?

Seimo rinkimų antrojo turo Klaipėdos…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook