Klaipėdos rajono savivaldybės administracija skelbia atvirą konkursą

3 metams išnuomoti Savivaldybės nuosavybės teise valdomą turtą – 34,79 m2 ploto negyvenamąsias patalpas su bendro naudojimo patalpomis a-1 (1/4 iš 5,83 m2) ir a-2 (1/3 iš 5,94 m2), esantį Kuršaičių g. 1, Dituvos k., pastate, kadastrinių matavimų byloje Nr. 55/143 žymimame 1A1p, unikalus Nr. 5592-0002-1025:0006. Pradinė nuomos kaina – 0,56 Eur už 1 m2 per mėnesį.

Asmenys, pageidaujantys dalyvauti atvirame konkurse, registruojami nuo 2020 m. lapkričio 16 d. 800 iki 2020 m. lapkričio 30 d. 800 val. Voką su pasiūlymu prašome įmesti į pašto dėžutę, esančią ant Klaipėdos rajono savivaldybės administracinio pastato (Klaipėdos g. 2, LT-96130 Gargždų m.). Asmenys, ketinantys dalyvauti nuomos konkurse, privalo pateikti užklijuotą voką, ant kurio turi būti užrašyta: konkurso dalyvio pavadinimas ir adresas, turto, kurio nuomos konkursas buvo skelbtas, pavadinimas, adresas, nuoroda „Turto nuomos konkursui“ bei pateikimo data ir laikas. Kartu su voku pateikiami:

1. finansų įstaigos išduoti dokumentai, patvirtinantys, kad yra sumokėtas 60 Eur pradinis įnašas (sąskaitos Nr. LT16 4010 0402 0002 0108). Voke taip pat turi būti pateikti šie dokumentai: paraiška, kurioje nurodomas konkurso dalyvio ar jo įgalioto asmens vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas (šie reikalavimai taikomi fiziniams asmenims) arba asmens teisinė forma, pavadinimas, kodas ir buveinės adresas, steigimo dokumentų ar kitų steigimo faktą patvirtinančių dokumentų kopijos (šie reikalavimai taikomi juridiniams asmenims), kontaktinio asmens telefono numeris, elektroninio pašto adresas;

2. nustatyta tvarka patvirtintas įgaliojimas, jeigu konkurso dalyviui konkurse atstovauja jo įgaliotas asmuo;

3. pasiūlymas, kuriame nurodytas siūlomas konkretus nuompinigių dydis;

4. konkurso dalyvio ar jo įgalioto asmens sąskaitos, į kurias komisija turi pervesti grąžinamą pradinį įnašą, rekvizitai.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyrių, tel. 8 610 36 606.


Taip pat skaitykite:

A. Balnionienė: mūsų siekis – darniai vystoma rajono infrastruktūra
Kviečiame originaliai puošti lauko erdves: šventinę nuotaiką galime kurti ir patys
Vietos politikai neišdrįso pasididinti išmokų
Ant Tarybos posėdžio pjedestalo – politikų elgesys
Kai nejauti simptomų, tačiau sergi liga, galinčia sukelti vėžį
Geležinkelį iš Girulių kelia į Gargždus?
Doviliškė romanų autorė nestokoja drąsos kurti
Gargždiškio aistra – muzika ir fotografija
„Minijos“ progimnazijos pradinukai domisi senaisiais amatais
„Įgytos žinios mane praturtino kaip žmogų“, –  teigia Ernsto Vicherto premijos laureatas Lukas Rimkus
Gerbi kitą – gerbi save
Virtualus eglės įžiebimas
Kalėdos pro kultūros langus

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tik eglių žibėjimas

Miestuose statomų kalėdinių eglių tema…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook