„Magy žaislai“ Gargžduose: kokybė nenuvils, kaina pradžiugins

S. Kurmanskė teigė, jog žaislų parduotuvėje pirkėjai ras ne tik žaislų, bet ir lavinamųjų žaidimų įvairaus amžiaus vaikams.

Susilaukę trečios atžalos kretingiškiai Dalius ir Sonata Kurmanskiai nėrė į nuosavo verslo plėtojimą. Pradėję nuo mažo komiso Klaipėdoje šiuo metu Kurmanskiai turi populiarią žaislų išparduotuvę Klaipėdoje („Big 2“), taip pat Kretingoje, o visai neseniai „Magy žaislai“ duris atvėrė ir Gargžduose (Minijos g. 2). Būtent čia gegužės 30 d. bus paminėta ir Vaikų gynimo diena – nestigs nei pramogų, nei dovanų!

Išskirtinis gargždiškių lojalumas

Kretingiškė S. Kurmanskė pasakojo, kad apsispręsti dėl parduotuvės Gargžduose nebuvo sunku. „Jau dvejus metus čia žvalgėmės vietos. Esminis dalykas, dėl kurio verslui patrauklus jūsų miestas – gyventojų lojalumas savam kraštui. Šilutėje tokia mūsų parduotuvė nepasiteisino: ten gyventojai ateidavo, apsižvalgydavo ir sakydavo važiuosią į Klaipėdą, o Gargžduose – priešingai. Žmonės perka ir džiaugiasi, kad nereikia vykti uostamiestin. Priemonių ugdymui jau įsigijo ir du Gargždų darželiai. Labai jaučiame gyventojų palaikymą, jie tiesiog nori, kad miestas būtų ekonomiškai gyvybingas, klestintis“, – pastebėjo žaislų parduotuvės šeimininkė Sonata.

Kurmanskių šeima žaislų versle – jau 10 metų. „Susilaukę trečiosios atžalos dairėmės jai reikalingų daiktų, matėme pasiūlą ir identifikavome poreikį. Pirmiausia uostamiestyje atidarėme nedidelį komisą, kad mamos galėtų keistis joms reikalingais daiktais. Nuo to ir mūsų įmonės pavadinimas UAB „Barteris“. Verslo idėja patraukli ir ekonominiu, ir ekologiniu atžvilgiais“, – įsitikinusi S. Kurmanskė. Vėliau komisą pakeitė „Outlet“ tipo žaislų parduotuvė prekybos centre „Big 2“, kuri sėkmingai veikia ir jau turi nemažai nuolatinių klientų.

Prekės pagal poreikį

Anot S. Kurmanskės, didžioji dalis prekių yra gaunama iš Vokietijos. Dalis jų – buvusios ekspozicijose, dalis – su pažeistomis pakuotėmis, kai kurios neturi, pavyzdžiui, kokios nors sudedamosios dalies. Kiekviena gauta prekė yra apžiūrima, sutvarkoma ir parduodama už Mažoji pirkėja Gabija labiausiai susižavėjo virtuvėle.žymiai mažesnę kainą nei įprastose žaislų parduotuvėse. Dauguma gaunamų elektromobilių, paspirtukų yra tik stovėję ekspozicijoje, ir viskas. Nenaudoti, tad jų kokybė nepriekaištinga, o kaina labai draugiška.

Tačiau paraleliai pardavinėjami ir visiškai nauji, su nepažeistomis pakuotėmis daiktai. Tai ypač aktualu perkant dovanoms ir pan. „Magy žaislai“ prekių asortimentą galima padalinti į dvi dalis: pusę visiškai naujų ir pusę išparduotuvės daiktų. Tokiu būdu prisidedama ir prie gamtos saugojimo, žaislai iš ekspozicijų ar su pažeistomis pakuotėmis, netekę kokios nors dalies, nėra išmetami, bet sutvarkomi ir džiugina vaikus. Be to, kaip minėta, lieka ir tėvų pilnesnės piniginės.

Kviečia švęsti kartu

Gegužės 30 d. prie parduotuvės „Magy žaislai“ Gargžduose vyks Vaikų gynimo dienos šventė. Mažiesiems lankytojams nuo 11 iki 13 val. bus nemokamai daromos pačių įvairiausių formų purškiamos tatuiruotės – patys vaikai galės išsirinkti. Animatorė pasirūpins įvairiausiomis atrakcijomis. Nei prizų, nei pramogų „Magy žaisluose“ tądien netrūks. Veiklos planuojamos lauke, laikantis saugumo rekomendacijų.

Pašnekovė pastebėjo, kad į parduotuvę užsukusiems seneliams, vyresnio amžiaus giminaičiams žaislų pasaulis dažnai atrodo lyg kosmosas, dėl to čia pardavėja dirbanti gargždiškė visada pasiruošusi suteikti konsultaciją, informaciją apie dominančius žaislus, patarti. „Pirmiausia, perkant žaislus, svarbu atsakingai įvertinti vaiko amžių, po to – jo pomėgius, galimybes ir pan. Jei reikia, bet kurią prekę ištraukiame, demonstruojame – pirkėjas gali visapusiškai įvertinti ketinamą įsigyti daiktą. Pas mus rasite ne tik žaislų, bet ir kūdikiams reikalingų įvairių daiktų, pavyzdžiui, vystymo stalų, automobilinių kėdučių, mobilių auklių ir pan. Užsukite!“ – kviečia „Magy žaislai“ šeimininkė, trijų vaikų mama Sonata.

Agnė ADOMAITĖ

Asm. albumo nuotr.


Taip pat skaitykite:

Didesnės ES išmokos žemdirbiams mažins atotrūkį
A. Bogdanovas: seniūnijos nebus jungiamos, planuojamos papildomos lėšos jų infrastruktūrai
Pacientai vis dar sunerimę dėl medicinos paslaugų
Pasaulio kolumbariumai išskirtiniai, Lietuvoje dar nepopuliarūs
Gargždiškius miesto centre kankina sunkiasvorių pragaras
106-osios vėžaitiškių Oninės be patoso, įkvėptos kuklumo
Girkališkiai šventė smagiai ir blaiviai
Jaunuoliai mokėsi verslavimo ir limonado gamybos
Šilauogyno Gribžiniuose vėžaitiškis plėsti nežada
Gardžiuokimės su šakočių kepėjais iš Šakių
Susitikimas su Irena Stražinskaite-Glinskiene
Gargždų gimtadienyje – automobilių paroda
Jėgos aitvarų instruktoriui pučia palankūs vėjai

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Supratimo: žmogui ir paukščiui

Ryšys su gamtos pasauliu mums…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook