2020 Liepos 16
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Medikų atokvėpiui – pyragų skanavimas

Robertos KAULIŪTĖS nuotr.: kepyklėlė-picerija „Ievos skanėstai“ sumanė padėkoti medikams už atsidavimą ir pagalbą gelbstint nuo siautėjančio viruso ir palinkėti kantrybės bei sveikatos.

„Ievos skanėstų“ picerijos-kepyklėlės kepėjai ketvirtadienio rytą suruošė ypatingą siuntą: pyragų dovanų dėžes Respublikinės Klaipėdos ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus personalui.

„Kiekvienas koronaviruso pandemijos metu galime pastebėti tuos, kurie pašaukti atlikti savo profesinę pareigą. Mūsų medikai yra atsidavę darbui, jie dabar ypač įtemptoje situacijoje. Pamąstėme, kad juos galėtume pradžiuginti savo šviežiais kepiniais“, – pasakojo verslininkė Loreta Mazalienė akcentuodama, jog šią idėją palaikė visas kolektyvas.

„Jūsų supratimas ir palaikymas kelia gydytojų, slaugytojų, viso personalo dvasią, padeda išlikti stipriems ir nepalūžti kovoje su COVID-19 infekcija“, – feisbuko paskyroje padėką už gardžią dovaną išsakė minėtos ligoninės atstovai.

„Bangos“ inf.

P. S. Apie savo gerus darbus ir iniciatyvas karantino metu galite pranešti „Bangos“ redakcijai el. paštu editor@gargzdai.lt.


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook