Nuo nenumaldomo troškimo keliauti svajonių išsipildymo link

Nuo nenumaldomo troškimo keliauti svajonių išsipildymo link

Nūdien dažnas, kuris turi pakankamai pinigų ir GPRS, gali pasigirti, kad gali užkopti į Everestą ar apkeliauti visą pasaulį jachta. Tačiau realiais žygdarbiais ir pasiekimais galintys pasigirti žmonės dažniausiai išsikelto tikslo link su Lietuvos trispalve rankoje žengia tyliai ir nematomai.

VDainius Kinderis.ŠĮ "Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondo" iniciatyva 2016 m. Gruodžio 1-ąją vyks pirmieji apdovanojimai, kuriais pagerbsime žmones, kilmingai siekiančius neregėtų aukštumų ir skleidžiančių žinią apie Lietuvą.

Kelionių su misija nugalėtojų apdovanojimai, teminis kelionių forumas  vyks Klaipėdos miesto simbolyje "Meridiane“. Nugalėtojus išrinks komisija, sudaryta iš Klaipėdos senamiesčio "Rotaract" klubo narių.

VŠĮ „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas“ kolektyvas ir projekto partneriai yra labai dėkingi šešerius iš eilės metus geriausiai Europos aviakompanijai „Turkish Airlines“ už įsteigtą ypatingą dovaną lŠaolinio vienuolyne Vytautas Krasnickas.aureatui ir suteiktą malonumą nugalėtojui pasijausti tikrai nuostabiai – pasiekti svajonių kryptį. Laimingajam keliautojui ar jų grupei pasirinktinai gali būti laisvai pasiekiama laisvės statula Niujorke ar olimpinio bruzdesio apimta Brazilija ar ko gero visi iš pasaulio stebuklų septyneto. Per Stambulo pagrindinį oro uostą su aviakompanija „Turkish Airlines“ pasiekiami net 291 planetos miestai 116 valstybių. Projektą apdovanojimų rėmimu palaiko ir kiti žymūs prekių ir paslaugų ženklai: Friedricho pasažas, pramogų, azartiško gyvenimo ir tikro adrenalino kalvė "Nesė sport" , DFDS Seaways, dienraštis "Vakarų ekspresas".

Pasak „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondo“ vadovo – kelionę gali laimėti visas su tikru pašaukimu įvykdęs, ekipažas. Juokaudamas pridūrė, kad savais resursais nugalėtojui reikės pasiekti tik Vilnių. Tiesa, dovanojamas tik skrydis į abi puses – visais likusiais laimėtos kelionės rūpesčiais nugalėtojas(ai) turės pasirūpinti savarankiškai. Pateikti ir atrinkti 5 kandidatai ypatingi tuom, kad jų kelionės turi įvairiausias misijas - nuo nenumaldomo noro padėti kitiems sunkiame gyvenimo kelyje iki amerikiečių mokymu dainuoti lietuviškai. Žygdarbiai kiekvieno yra savaip žavūs, prasmingi ir įkvepiantys kitus. Kandidatus vienija kelionės tiek oru į Jungtines valstijas, tiek dviračiu per visą Europą, tiek vandeniu, tiek automobiliais.

Su kandidatais plačiau susipažinti galima tinklapyje www.pazinkpasauli.com. Savo gerą darbą jie jau atliko, tepasijaučia bent dalis iš jų laimingais. Palaikykite savo kandidatus favoritus ir

padėkite jiems laimėti svajonių kelionę!

Kita "Kelionė su misija" atranka numatoma 2018 metais.


Taip pat skaitykite:

Taryba nuotoliu įveikė 40 klausimų darbotvarkę
Investicijos atsipirko gerais rezultatais
Mokymai socialiniams darbuotojams – svarbus žingsnis išvengti antrosios bangos
Išsėtinė sklerozė – klastinga, bet kontoliuojama
Sodininkų bendrijų problemos neužgožia noro jose kurtis
Padėka išsiliejo dainomis nuo „Bastilijos“ stogo
Lapiškiai atkurs pavogtą skulptūrėlę
Tilvikiškių pasididžiavimas – Beržų slėnis
Šypsenų dėžutėse – Rotary klubo dovanos vaikams
„Jaunimo linijos“ savanoriai:  „Pokalbiai apie sunkumus gali gydyti“
„Kiekviena proga groti yra proga mokytis“, – įsitikinęs jaunasis muzikas
Krištolinio balso savininkas iš Gargždų – televizijos projekto superfinale

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Skaudu, bet reikalinga

Skleidžiamos dezinformacijos tikslas – įbauginti…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook