Renginių fotografas pagal Zodiaką? Detalė, atskleisianti daug informacijos renkantis

Renginių fotografas pagal Zodiaką? Detalė, atskleisianti daug informacijos renkantis

Visai nesvarbu, kokį renginį organizuojate – įmonės darbuotojų vakarėlį, kuriame dalyvaus vos keliolika žmonių, o galbūt ant jūsų pečių krenta daugiatūkstantinio įvykio rūpesčiai, fotografas bus tas žmogus, kuris įamžins svarbiausias akimirkas. Tad jo paieškai bei pasirinkimui turite skirti ypatingą dėmesį. Ir nors renkantis tą vienintelį specialistą reikėtų įvertinti ypač daug svarbių kriterijų, siūlome šiek tiek atsipalaiduoti ir primename, kad renginių fotografas gali būti pasirenkamas ir... pagal Zodiako ženklą. Patys nustebsite, kiek daug vertingos informacijos atskleis ši detalė. Tad kokiomis savybėmis pasižymi po vienu ar kitu Zodiaku ženklu gimęs šios srities specialistai?

Avinas

Po šiuo ženklu gimę žmonės yra ypač aistringi ir entuziastingi, tad noriai ir drąsiai imasi net pačių didžiausių projektų. Tad, jei ieškote žmogaus, galinčio įamžinti daugiatūkstantinės minios šėlsmo akimirkas, akivaizdu, kad po šiuo Zodiako ženklu gimęs renginių fotografas yra vienas geriausių pasirinkimų.

Jautis

Praktiški, žemiški, o svarbiausia – ypatingai kantrūs Jaučiai yra geriausias pasirinkimas, jei reikia įamžinti renginį, kuris truks kelias paras. Ypatingas dėmesys bus skiriamas ir nuotraukų retušavimui.

Dvyniai

Ieškote fotografo, kuris įkalbintų nuotaikingai bei žaismingai papozuoti net pačius uždariausius renginio svečius? Po šiuo Zodiako ženklu gimęs specialistas tikrai ras būdą tai padaryti. Vis dėlto, retušuojant nuotraukas, kantrybės gali ir šiek tiek pritrūkti.

Vėžys

Tai – vienas empatiškiausių Zodiako ženklų, pastebėsiantis bei užfiksuosiantis net pačią subtiliausią renginio akimirką ar nedrąsią šypseną jo dalyvio veide.

Liūtas

Po šiuo ženklu gimę žmonės nebijo nieko. Tad visai nesvarbu, nei kur, nei kokiomis sąlygomis vyks jūsų organizuojamas renginys – po šiuo ženklu gimęs fotografas tikrai pagaus bei įamžins svarbiausias akimirkas, nepaisant to, kokius iššūkius dėlto reikėtų įveikti.

Mergelė

Po šiuo ženklu gimęs fotografas ne tik turės kantrybės ilgai besitęsiančiam renginiui įamžinti, bet ir taip pat pastebės net smulkiausias detales ir noriai leis laiką retušuodamas nuotraukas.

Svarstyklės

Dėl negebėjimo (o galbūt nenoro) pakelti didelius darbo krūvius, sušlapti, siekiant pagauti pačią svarbiausią ir gražiausią akimirką, po šiuo ženklu gimęs renginių fotografas yra puikus pasirinkimas jaukiai ir nedidelei šventei šeimos rate įamžinti.

Skorpionas

Kuo jus nustebins po šiuo ženklu gimęs renginių fotografas? Šiuos žmones kaip nieką kitą traukia pavojai, paslaptis, šiurpios detalės, tad jei jūsų renginys bus su siaubo prieskoniais, šio ženklo atstovas tikrai žinos, kaip padaryti taip, kad renginio nuotraukos stingdytų kraują kiekvienam jas bežiūrinčiam. Na, o retušuodamas nuotraukas tikrai negailės laiko įspūdingiausių efektų paieškai.

Šaulys

Tai – skirtingas savybes įkūnijantys žmonės; puikiai pastebės net pačias menkiausias detales, tačiau tuo pat metu nenorės ilgai užsibūti vienoje vietoje. Tad šie specialistai puikiai tinka sporto, šokių renginių užfiksavimui: ir trumpiausias akimirkas užfiksuos, ir patys kokį šokį sušoks.

Ožiaragis

Nuosekliai, atsakingai bei kantriai dirbantys patikimi ir detalėms atidūs šio ženklo atstovai yra puikus pasirinkimas renginiams, alsuojantiems solidumu ir elegancija.

Vandenis

Nestandartinio mąstymo, drąsus ir kūrybingas žmogus – puikus pasirinkimas meno renginių užfiksavimui: ir įdomiausią kampą suras, ir nepatingės praleisti laiko retušuodamas, kad nuotraukos taptų tikru kūriniu.

Žuvys

Meniškos prigimties Žuvys kiekvieną nuotrauką gali paversti tikru meno kūriniu, tačiau, kaip ir gimusieji po Svarstyklių ženklu, nebus linkę imtis ypač didelio darbo krūvio.

Na, ir, žinoma, taip pat nepamirškite, kad svarbios ir kitos detalės: specialisto patirtis; darbo metu naudojama įranga ir t. t.

E. P.


Taip pat skaitykite:

7 – Jaunimo erdvė – iššūkis išjungti socialinius tinklus
Visą savaitgalį – galimybė pasiskiepyti prioritetinėms grupėms
Buvę gyvenviečių paštai – rajono reikmėms
Tradicinių amatų puoselėtojams – parama
Gyvojoje skiepijimosi eilėje Gargžduose –  ir apsisprendę, ir abejojantys
Turgaus prekiautojus slegia nežinomybė dėl ateities
Gargždiškė iš Švedijos atidarė natūralių produktų parduotuvę
Klaipėdietės verslininkės: dėvėta mada – ne gėda
Vėtyto ir mėtyto Kantvainų vėjo malūno istorija
Gargždų krašto muziejus įvardija karantino praradimus
Jaunieji gribžiniškiai kelyje bus saugesni
Laukia ypatingi metai Gargždų atvirame jaunimo centre
Klaipėdos rajonas tampa unikalios idėjos dalimi
Skelbiamas konkursas Gargždų autobusų stoties statyboms
UAB „Mida LT“ – nominacijos „Wonder of 2020“ nugalėtoja
Priklausomybė nuo azartinių lošimų atėmė viską: atsitokėjo tik praradęs laisvę

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Vieniems – vienaip, kitiems – kitaip

Ketvirtadienį gargždiškis, dirbantis Klaipėdoje, iš…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook