2019 Rugpjūčio 25
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Savivaldybėje – šiuolaikiškos detalės

Savivaldybėje – šiuolaikiškos detalės

Ne vienas interesantas, užsukęs į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos pagrindinį pastatą, pastebi pokyčius: pakeista pagrindinė informacinė lenta, atsirado nuorodos į kabinetus, šiuolaikiškos lentelės ir ant kabinetų durų.

Administracijos Ūkio dalies tarnybos vedėjas Mindaugas Miežetis informavo, kad šias naujoves įdiegė UAB „Led reklama“, kaina – 9 652,00 Eur. „Pakeista pagrindinė (informacinė) lenta su informacijos kabinimo lenta, pagamintos aukštų lentelės ir lentelės ant durų. Tikslas – informatyvus pateikimas, tvarkingumas, aiškumas, estetika ir t. t. Vis dėlto tai reprezentacinė vieta. Turėjote pastebėti, kad informacinė lenta anksčiau buvo chaotiška, buvo priklijuoti įvairūs lapeliai, plėvelės, neaiškūs darbuotojai, aukštai, skyriai ir pan.“, – pastebėjo M. Miežetis.

Informacinių technologijų skyrius informavo, kad yra nupirktas ir infoterminalas Eagle Standart iš UAB „Bankservis“. Kainavo 2 528 Eur su PVM. Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Jolanta Brazauskienė akcentavo, kad infoterminalas – administracinės naštos mažinimo priemonė, reikalinga tam, kad asmenys, kurie neturi kompiuterio, kuriems išsikrovė išmanūs įrenginiai, galėtų pasinaudoti infoterminalu Savivaldybėje, sužinotų pagrindinę informaciją, jei reikia – per e.valdžios vartus užpildyti prašymus. Infoterminalas stovi prie Tarybos posėdžių salės durų, vos tik įėjus į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos pastatą.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasirinkimai

Šiandien „Bangoje“ pasakojame istoriją apie priekuliškio žandaro Emilio Josuttis šeimos likimą. Po daugiau nei septyniasdešimties metų savo buvusių namų Priekulėje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar Rugsėjo 1- oji Jums yra naujos išlaidos?