5 pagrindiniai mitai apie roletus

Kaip ir apie bet kokius kitus gaminius, taip ir apie roletus sklando įvairūs mitai. Deja, kai kurie iš jų pasigirsta taip dažnai, jog žmonės pradeda manyti, kad sakoma tiesa. Šiame straipsnyje atskleisime penkis pagrindinius mitus apie roletus, su kuriais galite susidurti.

1. Jie nepraktiški
 

Sakoma, kad tokios langų uždangos yra labai nepraktiškos. Iš tikrųjų tai viena praktiškiausių investicijų kuriant namų interjerą, kadangi roletai gali būti lengvai pritaikomi prie bet kokios erdvės. Norint užtikrinti ne tik gerą išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą, nepamirškite atitinkamos jų priežiūros.

2. Tinka ne visose erdvėse

Pasigirsta kalbos, kad ritininės žaliuzės tinka ne visuose kambariuose. Visgi jų stilių ir dizainų įvairovė labai plati. Todėl galite lengvai rasti atitinkamus roletus tiek voniai, tiek virtuvei, tiek miegamajam.

3. Sudėtingas valymas

Kartais sakoma, kad roletus sudėtinga prižiūrėti. Tai, žinoma, netiesa. Valymui naudokite plunksninę šluotelę, kurios šereliai išvalys giliausius kampus. Jei langų uždangos tapo itin nešvarios, galite naudoti drėgną šluostę, kuria nuvalysite susikaupusius nešvarumus. Svarbu atsiminti, kad jei neturite laiko išvalyti roletų patys, galite pasinaudoti specialistų pagalba.

4. Nedera prie interjero

Dar vienas mitas – roletai nedera prie interjero. Jei nesate tikri, ar išsirinkote tinkamas langų uždangas, visada pasikonsultuokite su profesionalais. Jie gali padėti nuspręsti, ar konkrečios ritininės žaliuzės tinka prie jūsų būste kuriamo interjero. Roletų pasirinkimas labai platus, todėl visuomet rasite, kas geriausiai derės prie turimų baldų ar bendro namų įvaizdžio.

5. Sunku išsirinkti tinkamą dydį

Galima išgirsti nuomonę, kad sudėtinga išsirinkti tinkamą roletų dydį. Visgi, nesvarbu, kokio dydžio yra langai, šios uždangos gali būti gaminamos pagal individualų užsakymą. Todėl sumontuoti roletai idealiai tiks jūsų namuose. Taigi išsirinkti tinkamą jų dydį visai nesunku.

Tikimės, kad ne tik susipažinote su pagrindiniais mitais apie roletus, bet ir įsitikinote, kad neverta jais tikėti. Susidomėjusius šiomis langų uždangomis kviečiame apsilankyti https://www.domuslumina.lt/lt/products/roletai/. Čia rasite itin platų roletų pasirinkimą kiekvieno poreikiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių