Apie krašto ateitį – kūrybinėse dirbtuvėse „Dreverna–Svencelė: kuriame drauge“

default

Kurkime drauge! Prisidėkite prie Drevernos–Svencelės tvarios plėtros koncepcijos rengimo ir dalyvaukite kūrybinėse dirbtuvėse arba siūlykite savo idėjas.

Šiuolaikinės gyvenamosios bei poilsinės (rekreacinės) aplinkos kūrimas yra neatsiejamas nuo darnių gamtos ir infrastruktūros sprendimų, įprasmintos krašto tapatybės ir istorijos, socialinės ir kultūrinės savasties, gyvenančių bei apsilankančių žmonių bendrystės. Akivaizdu, kad pastaruoju metu Drevernos–Svencelės kraštas bene labiausiai dėmesio ir investicijų sulaukiantis regionas Lietuvoje. Unikali geografija, sparti plėtra, turistų srautai verčia prisijaukinti naujesnį – platesnių galimybių požiūrį, naujai pažinti šio krašto perspektyvas, toleruoti laikinus nepatogumus, priimti ateitį lemsiančius sprendimus bei tokiu būdu kurti tvarų ir istorinę tapatybę atliepiantį krašto identitetą.

Kviečiame į kūrybines dirbtuves „Dreverna–Svencelė: kuriame drauge“, kurių metu surinksime rūpimus klausimus, diskutuosime apie krašto ateitį, pasitarsime dėl svarbiausių regiono tapatybės ir ateities perspektyvų.

Kūrybinės dirbtuvės vyks spalio 4 d. 14.00–20.00 val. Priekulės kultūros centro Drevernos skyriuje (Žemaičių g. 2, Dreverna, Klaipėdos r.). Norintys dalyvauti gyventojai gali registruotis el. paštu dreverna-svencele@klaipedos-r.lt. Neturintieji galimybės dalyvauti tuo pačiu el. paštu gali teikti savo idėjas, mintis, pastebėjimus, pasiūlymus, susijusius su Drevernos–Svencelės plėtra. Pasiūlymų laukiama iki spalio 10 d. 

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių