Ar polizinginiai automobiliai verti dėmesio?

Asociatyvi nuotr.

Vairuotojai dažnai pasiskirsto į dvi stovyklas polizinginių automobilių atžvilgiu: vieni mano, kad tai puikus būdas pigiau įsigyti apynaujį automobilį, o kiti jokių privalumų neįžvelgia. Jei ir jūs manote, kad polizinginių automobilių pirkti neverta, kviečiame sužinoti jų privalumus. Net neabejojame, kad pakeisite savo nuomonę!

Kaip polizinginiai automobiliai atsiranda rinkoje?

Daugelis įmonių savo veikloje naudoja transporto priemones, o tarp jų ir lengvuosius automobilius. Įmonėms jų priežiūra dažnai sudaro pernelyg daug kaštų, todėl jos renkasi naujus modelius iš salono, kurie prižiūrimi ir aptarnaujami pagal gamintojo garantiją. Verslui toks būdas prižiūrėti transporto priemones yra tiesiog paprastesnis ir ekonomiškesnis. Deja, garantijos laikas yra ribotas, tad pasibaigus lizingo laikotarpiui įmonės automobilius paprasčiausiai parduoda ir perka naujus, su garantija.

Ar įmonės gerai prižiūri automobilius?

Tarp vairuotojų vyrauja nuomonė, kad įmonės savo automobiliais prastai rūpinasi: jie nėra asmeniniai, todėl nerūpi juos naudojantiems darbuotojams. Vis dėlto toks įsitikinimas neturi realaus pagrindo: įmonėms svarbu, kad automobilis būtų tvarkingas ir atliktų savo funkcijas, todėl jos diegia tam tikrus saugiklius, kurie užtikrina, kad darbuotojai tinkamai naudotų transporto priemones.

Siekdamos išlaikyti gamintojo garantiją ir automobilio vertę, įmonės laiku vykdo visus techninius aptarnavimus. Automobilio prastovos versle dažnai kainuoja brangiau už jo remontą. Taigi, neverta abejoti – polizinginiai automobiliai pasižymi itin gera technine būkle. Be to, jų pardavėjai atlieka papildomas patikras ir suteikia pirkėjui visą svarbią informaciją bei patikimą automobilio istoriją.

Kodėl verta pirkti polizinginį automobilį?

Lyginant to pačio modelio ir metų automobilius, galima pastebėti, kad polizinginiai automobiliai kainuoja pigiau. Taip, jie dažnai turi tik bazinę komplektaciją – įmonės retai investuoja į komforto paketus, tačiau pasitaiko ir išimčių. Nepaisant to, automobilis turi viską, ko reikia, o bazinės komplektacijos modeliai yra aprūpinti didele dalimi saugos ir pagalbos vairuotojui sistemų.

Modelių pasirinkimas taip pat yra ribotas – polizinginių automobilių skelbimuose retai rasite prabangių automobilių markių. Dažniausiai vyrauja paprastesni modeliai: praktiškieji sedanai arba talpūs universalai, nors kartais pasitaiko ir visureigių ar retesnių automobilių – tokius įmonės dažnai naudoja reprezentacijai, todėl ir jų rida gali būti gerokai mažesnė. Dažniausiai vyrauja neutralios automobilių spalvos: juoda, pilka, balta, sidabrinė, tačiau gana dažnai pasitaiko ir ryškiaspalvių miesto tipo automobilių.

Jei ieškote patikimo ir techniškai tvarkingo automobilio už prieinamą kainą, tikrai verta patikrinti polizingines transporto priemones. Tai vienas pigiausių būdų įsigyti vos kelerių metų senumo automobilį už priimtiną kainą. Be to, įsigydami polizinginį automobilį iš patikimo pardavėjo, dar gausite ir garantiją, kuri apima svarbiausius elementus. Garantijos laikas dažniausiai siekia vienerius metus arba yra apibrėžiamas tam tikra rida.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių