Bendradarbiavimas su Klaipėdos universitetu ateityje tik stiprės

Nuotraukoje iš kairės: vicemerė Violeta Riaukienė, meras Vaclovas Dačkauskas, laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas, Tarybos narys Egidijus Skarbalius.

 

Klaipėdos rajono savivaldybėje gegužės 18 d. pirmą kartą lankėsi laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas. Svečią priėmė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, kartu atvyko ir Tarybos narys Egidijus Skarbalius.

Susitikimo metu aptartas tolimesnis Klaipėdos rajono savivaldybės ir Klaipėdos universiteto bendradarbiavimas, kuris ateityje turėtų tik stiprėti: diskutuota apie socialinių, sveikatos, technologinių krypčių universitetinių klasių rajono gimnazijose atsiradimą, Sveikatos mokslų fakulteto studentų praktiką ir darbą po studijų Gargždų ligoninėje ir pirminės sveikatos priežiūros centre, mokslo centro vaikams ir jaunimui steigimą bei kitas bendradarbiavimo galimybes.

Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas tikino, kad Klaipėdos universitete ruošiami puikūs specialistai, dirbantys visame Klaipėdos regione, bei dėkojo merui už paramą, kai buvo sprendžiamas universiteto likimas. Meras Vaclovas Dačkauskas patikino, kad Klaipėdos rajono savivaldybė palaikė ir palaikys Klaipėdos universitetą. Pasak mero, Klaipėdos universitetas turi išlikti savarankiška ir stipri aukštojo mokslo įstaiga visame Vakarų Lietuvos regione, rengianti ne tik puikius jūrinių specialybių, viešojo administravimo, žurnalistikos, socialinės ir sveikatos srities specialistus, bet ir mokslininkus.

Ernesta STRAKŠYTĖ

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių