• 10 rugpjūčio, 2022
|

5 dantų implantų naudos

Jei praradote dantį labai svarbu jį tinkamai ir laiku atstatyti. Taip yra todėl, kad trūkstamo danties vietoje gali pradėti nykti kaulas, pasislinkti šalia esantys dantys ar skaudėti žandikaulį. Yra net keli būdai atstatyti prarastą dantis. Tai dantų implantacija, tiltelis bei išimami dantų protezai. Tačiau dauguma odontologų sutinka, kad dantų implantacija yra saugiausias ir patikimiausias danties atkūrimo būdas. Toliau pateiksime 5 naudas, kurias suteikia dantų implantacija.

Dantų implantai yra nuolatiniai

Jei tinkamai rūpinsitės savo dantų implantais, jie gali Jums tarnauti visą gyvenimą. Tuo tarpu kiti dantų atstatymo būdai (tilteliai ir išimami dantų protezai) gali tarnauti ilgai, tačiau juos vis tiek galiausiai teks keisti. Tai reiškia papildomus vizitus pas odontologą bei papildomas išlaidas. Todėl dantų implantai yra brangesnis, tačiau ilgaamžiškesnis sprendimas nei anksčiau minėti tilteliai ar išimami dantų protezai. Pasirinkę šį danties atkūrimo būdą ilguoju laikotarpiu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko.

Nėra pažeidžiami kiti dantys

Naudojant dantų implantus, nėra daroma žala šalia esantiems dantims. To negali pasakyti apie dantų tiltelį, kuris yra tvirtinamas ant šalia esančių nušlifuotų dantų. Todėl dantų implantacija yra pranašesnis būdas. Koncentruojamasi tik į trūkstamą dantį.

Reikalauja mažiau priežiūros

Nors dantų implantai nėra tikri Jūsų dantys, jais vis tiek reikia rūpintis. Vis dėlto jie nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Valykite dantis du kartus per dieną su dantų šepetėliu ir dantų pasta bei nepamirškite naudoti dantų siūlą. To pilnai užtenka, kad dantų implantai Jums tarnautų visą gyvenimą. Tuo tarpu išimamais dantų protezais tenka rūpintis gerokai dažniau ir neretai lankytis pas gydytoją odontologą.

Natūrali išvaizda

Dantų implantai atrodo natūraliai ir yra nepastebimi. Prarastas dantis yra atkuriamas pagal šalia esančių dantų modelį, todėl tampa nepastebimas. Niekas nesužinos, kad turite dantų implantą, todėl Jūs galite drąsiai šypsotis, o tai padeda atkurti pasitikėjimą savimi.

Veikia kaip natūralus dantis

Nėra maisto, kurio negalėtumėte valgyti su dantų implantais. Jūs net pamiršite, kad turite dantų implantą, nes jis visiškai atstoja įprastą dantį. Tuo tarpu išimami dantų protezai gali iškristi bei juos paprastai tenka išimti prieš miegą. Tai sukelia papildomų rūpesčių, kurie nėra malonūs.

Taigi dantų implantacija yra saugiausias ir patikimiausias būdas atkurti prarastą vieną ar kelis dantis. Gyvenimas taps daug paprastesnis ir Jūs vėl galėsite džiaugtis ne tik gražia šypsena, bet ir mėgstamu maistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių