Dauparus vasarą buvo užliejusi sporto renginių gausa

Dauparų bendruomenė šią vasarą įgyvendino sporto projektą „Dauparai city run 2022“, kurį finansavo Klaipėdos rajono savivaldybė.


Projekto veiklų tikslas – sutelkti bendruomenę aktyviai sportinei veiklai. Smagu, kad gausa renginių ir veiklų pritraukė ne tik vietos gyventojų, bet ir dalyvių iš kitų Klaipėdos rajono gyvenviečių.
Projekto veiklas sudarė du etapai: treniruotės lauke ir ekstremalaus bėgimo maratono renginys „Dauparai city run 2022“. Visą vasarą nuo projekto pradžios buvo organizuojamos nemokamos lauko treniruotės – mankštos, kurias vedė profesionalus treneris Tadas Vitkauskas. Treniruotės ir mankštos vaikams vyko antradieniais, suaugusiesiems – savaitgaliais. Visos sportinės veiklos vyko atnaujintame Gobergiškės parke. Ypač didelio dėmesio sulaukė mankštos vaikams, kuriose iš viso dalyvavo per 50 vaikų. Tai rodo, kad sportinio pobūdžio veiklų, ypač skirtų vaikams, poreikis rajone auga.
Antrojo projekto etapo metu rugpjūčio mėnesį kartu su Klaipėdos rajono sporto centru ir sporto klubu „OCR Gargždai“ organizuotas ekstremalaus bėgimo renginys „Dauparai city run 2022“. Unikalioje Dauparų durpyno teritorijoje buvo parengtos trasos skirtingų pajėgumų ir amžiaus dalyviams. Unikali gamta ir trasos unikalumas pritraukė per 100 dalyvių, tai viršijo organizatorių lūkesčius. Visiems dalyviams po renginio buvo įteikti medaliai. Pirmą kartą vykęs renginys sulaukė teigiamų dalyvių įvertinimų. Tikimasi, kad šis bėgimas taps tradicinis ne tik Dauparuose. Ekstremalus bėgimas – tai puikus būdas ir aktyviai sportuoti, ir susipažinti su kraštovaizdžiu.
Projekto rengėja, Dauparų bendruomenės valdybos narė Greta Srėbalienė įsitikinusi, kad tiek mankštos, tiek renginys „Dauparai city run 2022“, vykęs rugpjūčio pabaigoje, dalyviams suteikė teigiamų emocijų ir patirčių. „Šio renginio nebūtų pavykę suorganizuoti be profesionalų pagalbos. Ypač dėkojame Klaipėdos rajono sporto centro treneriui Tadui Vitkauskui ir jo komandai bei sporto klubui „OCR Gargždai“, – sakė G. Srėbalienė.
Dauparų bendruomenės pirmininkas Mindaugas Srėbalius džiaugiasi, kad Dauparuose visą vasarą vyko aktyvūs sporto renginiai, o tradicinėje sporto šventėje „Pajudam 2022“ šiemet dalyvavo rekordiškai daug sporto entuziastų – net 250. Šiai šventei Dauparų bendruomenės valdybos narių komanda ruošiasi visus metus ir kasmet pradžiugina įdomia programa, įvairiais žaidimais, nemokamomis pramogomis.


Dauparų bendruomenės valdyba
Mindaugo Riaukos nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių