Dirbai Danijoje. Kaip geriausia susigrąžinti permokėtus mokesčius?

Pavargote bandydami google vertėjo pagalba narplioti sudėtingas Danijos mokesčių aktualijas? To daryti nuo šiol Jums nereikės.  Lietuvoje jau veikia unikali sistema, kuri  padės tiesiogiai susisiekti su Danijos mokestine platforma „Skat“. Ši platforma efektyviai veiks siekiant  panaikinti susidariusias skolas ir deklaruoti mokesčius. Visa tai yra labai svarbu bandant susigrąžinti permokas.  Ši sistema pagaliau leidžia tiesiogiai siųsti duomenis tiesiai „Skat“ darbuotojams kurie ir sprendžia už ką kiek ir kada turite atgauti sumokėtų mokesčių permokas.

Komplikuotas procesas

Suprasti ir išmokti naudotis kitos šalies mokesčių sistema yra gana sudėtinga, ypač, jei riboja kalbinis barjeras. Mokestinė sistema Danijoje yra savita, ten visiems privaloma deklaruoti pajamas kasmet. Nedeklaravus, skiria baudą. Privaloma mokesčių deklaravimo sistema gerai žinoma vietiniams, todėl valstybinės institucijos laiškų paprastai nerašo.  Kai kurie bando su google vertėju tiksliai išsiversti informaciją Danijos mokesčių administravimo platformoje, tačiau specifiniai terminai ir sąvokos reikalauja šios srities žinių, apskaitos sistemos suvokimo. Neabejotinai, mokesčių susigrąžinimas dirbusiems Danijoje yra gana komplikuotas biurokratinis procesas, kurį reikia gerai išmanyti norint susigrąžinti visą įmanomą sumą. Mūsų įkurta sistema padeda susigaudyti šiame procese ir greitai bei paprastai susigrąžinti didžiausią permokėtų mokesčių sumą dirbusiems Danijoje.

Kad netektų grąžinti atgautų  pinigų

Rinkoje gausu „mokesčių konsultantų“ ar įmonių, kurios padeda deklaruoti mokesčius Danijoje dirbusiems Lietuvos piliečiams. Deja, daugelis jų, neprisiima atsakomybės už deklaruojamą informaciją ir dažnai pasitaiko, kad netgi atgavęs mokesčius tautietis po „Skat“ darbuotojo patikrinimo vėl privalo grąžinti netinkamai deklaruotus mokesčius. Todėl ir buvo sukurta www.susigrazinumokescius.lt sistema, kada duomenis siunčiami tiesiogiai „Skat“ darbuotojams ir jie juos patikrinę patikslina mokesčių prievoles. Taip yra garantuojama, kad neteks grąžinti dabar atgautų pinigų. Tai šiuo metu saugiausias būdas deklaruoti mokesčius lietuvių kalba.

Kodėl verta rinktis mus?

Būtent ši sistema duomenis pateikia lietuvių kalba, galima nemokamai konsultuotis su specialistu, kuris supranta Danijos mokesčių sistemą. Svarbu akcentuoti tai, kad duomenys tiesiogiai siunčiami Skat.dk: Borger, juos tikrina patys „Skat“ darbuotojai, todėl klaidos tikimybė beveik neįmanoma. Už paslaugą yra mokamas tik sėkmės mokestis, kuris skaičiuojamas tik nuo realiai gaunamos užsakovo naudos. Jis sudaro tik 10% procentų.  Žinoma, konkurentai bando šmeižti šios sistemos kūrėjus, socialiniuose tinkluose savo komentarais. Mes dirbame sąžiningai, ir garantuojame savo darbo efektyvumą ir kokybę. Jei apie mus kalba, vadinasi esame priekyje. Reikia suprasti, kad konkurentai tiesiog bijo geresnių sistemų, komentuoja vien dėl to, kad jiem pavydu matyti augantį naują verslą, suvokti inovacijas. 

Sėkmės istorijos:

Jei Jums rūpi Jūsų uždirbti pinigai

Justas Melinavičius:

Pačiam teko naudotis įvairiais mokesčių konsultantais, kurie paprasčiausiai nepriimdavo atsakomybės už deklaracijos patikrinimus, klaidas. O jiems už paslaugas tekdavo mokėti iš karto. Dabar sistema daug lankstesnė. Ja patogu naudotis. Kreipiausi www.susigrazinumokescius.lt mokesčių grąžinimo klausimu ir man padėjo susitvarkyti mokesčių grąžinimo reikalus. Viskas išėjo labai gerai, esu patenkintas darbu. Paprasta, aišku ir greita. Patariu kiekvienam, kuriam rūpi jo paties pinigai.

Kristina Labanauskaitė:

Esu labai patenkinta šiomis mokesčių sugrąžinimo paslaugomis. Dirbau Danijoje nepilnus du mėnesius, man padėjo susigrąžinti visus mokesčius be jokių rūpesčių, aiškinimosi kas, kur ir kaip. Tiek Jūsų bendravimas mandagus, tiek darbo rezultatai akivaizdūs. Rekomenduoju ir dėkoju už pagalbą!!

O Jei norite šią sistemą išbandyti Jūs ‒ tai galite padaryti visiškai nemokamai.

www.susigrazinumokescius.lt/produktas/danijos-anketa/.

Užsak.

2 Komentarai

  • Dirba danijoje 4 metus, turėjau skolų „Skat” kreipiausi į visas kiek radau firmas ir konsultantus kurie tvarko mokesčius: Taxback, RTtax, Baltickforce, Pgalba Danijoje ir kitas vieninteliai be paslėptų administravimo, ar kitų mokesčių man sutvarkė butent http://www.susigrazinumokescius.lt konsultantas Justinas. Padėjo suprasti sistemą ir realius terminus,o šiandien jau skolos panaikintos ir gavau pavedimą iš „Skat” kurio tikrai nesitikėjau. Ačiū Justinui.

  • Gal žinot kas tvarko visus mokesčius kai susigrazini ir paskui negali išvažiuoti į danija dirbti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių