• 9 rugpjūčio, 2022
|

Džipus į Limano miestą gabens UAB „Vlantana“

Asociatyvi nuotr.

Kovo mėnesio pabaigoje Klaipėdos rajono savivaldybės taryba pritarė skirti 200 tūkst. Eur Pagalbos Ukrainai fondui. Taip pat kovo pabaigoje į Savivaldybę kreipėsi rajono miestas partneris Ukrainoje Limanas. Buvo prašoma suteikti humanitarinę pagalbą – vaistų, negendančių maisto produktų, porą didesnio pravažumo automobilių, kurie būtų naudojami sužeistiems žmonėms gabenti ar humanitarinei pagalbai vežti.


Dauparų–Kvietinių ir Dovilų seniūnijoms buvo pavesta atlikti automobilių pirkimus. Automobiliai kainavo apie 12 tūkst. Eur. Savivaldybė praėjusią savaitę paskelbė apie skubiai renkamą paramą, kuria būtų galima užpildyti nupirktus naujuosius visureigius. „Banga“ domėjosi, ar humanitarinė pagalba jau išvyko į Limano miestą.
„Dėl nenumatytų aplinkybių – vairuotojas, kuris turėjo gabenti džipus, prieš pat kelionę sunkiai susirgo koronavirusu, todėl visureigių išsiuntimas užtruko. Tačiau džiaugiamės, kad pavyko susitarti su UAB „Vlantana“, kuri sutiko neatlygintinai suteikti pagalbą ir pristatyti visureigius į Ukrainą. Šiuo metu deriname paskutinius dokumentus ir tikimės, kad visureigiai jau šią savaitę iškeliaus į Ukrainą ir netrukus pasieks mūsų partnerius. Į automobilius bus sukrauti gyventojų suaukoti vaistai, negendantys maisto produktai, turniketai, tvarsčiai, daiktų vis dar aukoja Administracijos darbuotojai. Į šį automobilių išsiuntimo procesą įsitraukė daug Administracijos darbuotojų, konsultuojamės su valstybinėmis institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, Lietuvos konsulatu Ukrainoje“, ‒ informavo Humanitarinės pagalbos teikimo komisijos pirmininkė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė.


Monika CALZONAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *