Gargždai įprasmina kraštiečio atminimą: kviečiame į konferenciją ir skulptūrinės kompozicijos atidengimo ceremoniją

Šiemet minimos iškilaus kraštiečio, rašytojo Mykolo Vaitkaus 140-osios gimimo ir 50-osios mirties metinės, tad Seimas 2023-iuosius yra paskelbęs Mykolo Vaitkaus metais. Šias sukaktis įprasmins mokslinė konferencija ir specialiai kunigo atminimui sukurtos skulptūrinės kompozicijos atidengimo ceremonija.
Išskirtinė, skulptūrinė kompozicija, skirta įamžinti gargždiškio kunigo, rašytojo ir visuomenininko Mykolo Vaitkaus atminimui Gargždų miesto parke bus atidengta spalio 27 d. 18 val.
„Labai prasminga, kada Gargždų mieste ar rajone atsirandantys įprasminimo ženklai turi ne tik estetinę, bet ir šviečiamąją prasmę. M. Vaitkaus skulptūra, vaizduojanti kūrėjo kambario fragmentą, ne tik papuoš miesto parką ir taps nauju traukos objektu, bet ir skleis žinią, paskatins domėtis, kas gi buvo M. Vaitkus, kuo jis nusipelnė mūsų kraštui“, – sako vicemerė Violeta Riaukienė.
Tą pačią dieną „Minijos“ kino teatre nuo 14 val. vyks ir mokslinė konferencija „Nušvitusi dulkė“, skirta supažindinti visuomenę su rašytojo kūryba ir svarbiausiais gyvenimo įvykiais. Registracija į renginį bus vykdoma iki spalio 25 d. Registracijos formą rasite Klaipėdos rajono savivaldybės tinklalapyje.

Klaipėdos rajono
savivaldybės inf. ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių