Gargždų atviras jaunimo centras pina tinklus Ukrainos kariams

Jau praėjo daugiau nei pusė metų, kai buvo užpulta Ukraina. Šiandien vieni vėl gyvena įsisukę į savo rutinos apklotą, kiti reguliariai seka visas naujienas iš fronto ir jas aptaria draugų būrelyje. Treti vis dar aukoja, renka bendraminčius, veža būtinus daiktus kariams į Ukrainą, savanoriauja, stoja ir atlieka tarnybą krašto apsaugos savanorių pajėgose arba savo pilietiškumą ugdo Šaulių sąjungoje ir pan.


Mes, Gargždų atviras jaunimo centras, savo ruožtu nuo pat karo pradžios įkūrėme ir patys savanoriavome karštame punkte, skirtame Ukrainos karo pabėgėliams, gyvenantiems čia (rinkome, rūšiavome ir dalijome paramą).
Generavome idėjas ir toliau, kaip galėtume dar prisidėti prie Ukrainos palaikymo karo metu. Pinti tinklus Ukrainos karių technikai paslėpti mus įkvėpė Raseinių atviras jaunimo centras. Sekdami jų pavyzdžiu, šią idėją įgyvendiname ir Gargždų atvirame jaunimo centre. Procesas ilgas, todėl labai kviečiame visus gargždiškius ir Klaipėdos rajono gyventojus, šeimas, jaunuolius, moksleivius, draugus, kaimynus, klases, mokyklas ir visus kitus norinčius prisidėti prie šios iniciatyvos. Laukiame Jūsų adresu: Kvietinių g. 30, Gargždų atvirame jaunimo centre, II–IV 14.00–20.00 val.
Jeigu tik turite galimybę, padovanokite dalį savo laiko ir darbo. Kas negalite skirti savo laiko tinklo pynimui, galbūt turite galimybę paaukoti tinklo ar impregnuotos medžiagos (žalia, ruda, balta, pilka). Netolimoje ateityje pradėsime gaminti šildančias žvakes Ukrainai. Mums reikia vaško (bet kokios rūšies), parafino, žvakių likučių (bet kokie kiekiai), skardinių (švarios, išplautos įvairios skardinės nuo kavos, konservuotų daržovių, arbatos, gyvūnų maisto, žuvies ir mėsos konservų), geriausia 4–7 cm aukščio, idealiai tinka mažos skardinės nuo kačių maisto, gofruoto kartono. Nedažytas būtų idealu – be lipnios juostos, sukarpytas juostelėmis 2,5–3–5 cm pločio taip, kad gofro skylutės eitų per ilgąją kraštinę.
Susisiekti su mumis galite tel. 8 673 43947.
Dėkojame jau prisidedantiesiems ir pinantiesiems kartu. Dėkojame jau prisidėjusiesiems medžiagomis ir tinklais.
Kartu mes stiprūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių