• 29 rugsėjo, 2021
|

Gargždų gimnazistai išsiilgo klasių

Naujuosius mokslo metus Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija pasitiko pakiliai ir sutelktai. 752 gimnazistai po mokymo nuotoliu vėl sugrįžta į klases. Šiemet daugiau ir pirmųjų gimnazijos klasių – net 8. Mat nuo ateinančių metų „Kranto“ pagrindinė mokykla tampa progimnazija ir vyresnės klasės nebeformuojamos.

Rugsėjo 1-osios šventėje iškilmingai nuskambėjus valstybės himnui ir visiems nuotaikingai kartu sugiedojus gimnazijos himną,  „Vaivorykštės“ vardo istoriją, mokyklos ateities gaires apžvelgė gimnazijos direktorė  Ona Sturonienė.

„Vaivorykštės“ gimnazijoje dirbo 55 mokytojai, penki išėjo, 7 nauji įsilieja į pedagogų kolektyvą nuo šių mokslo metų. Gimanzijoje dar stinga rusų kalbos ir etikos mokytojų.

„Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai prisipažino, jog jaučiasi keistai. „Taip seniai gyvai nematėme mūsų nuostabių mokytojų, klasių vadovų bei administracijos veidų. Atrodo, visai pamiršome, kaip rašyti kontrolinius klasėje arba mėginti užbėgti į trečią mokyklos aukštą neuždusus. Ir sau, ir visiems sakome, kad esame pasiruošę mokytis ir nusiteikę egzaminams, apie kuriuos pernai buvome visiškai pamiršę. Kad visiems būtų lengiau kviečiame ir mokinius, ir mokytojus bendradarbiauti, o pirmokėliams linkime tyrinėti nuostabų „Vaivorykštės“ pasaulį, antrokams ir trečiokams puoselėti gimnazijos tradicijas. Visai gimnazijos bendruomenei dėkojame už nepalaužiamą kantrybę, supratingumą, palaikymą“, –   mokslo metų atidarymo šventėje poziciją išsakė mokinių prezidentūros atstovai.

„Vaivorykštės“ gimnazijos bendruomenę pasveikino Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Liutikienė, Gargždų šv. arkangelo Mykolo parapijos vikaras kunigas Ramūnas Gerdauskas,  Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė.   

Prasmingai režisuotoje šventėje aidėjo nuoširdūs ir linksmi linkėjimai, skambėjo svajinga gimnazistės Emilijos Srėbaliūtės daina, gimnazijos pirmųjų klasių auklėtojų laukė staigmena: saldžios laumės dovanos, nusileidusios nuo stogo.

„Labai viliamės, kad mokslo metai bus sėkmingi, kad galėsime dirbti kontaktiniu būdu, daug pastagų skirsime srautų valdymui, higienos taisyklėms pandemijos metu”, – kalbėjo direktorė O. Sturonienė.

Monika CALZONAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių