Gargždų muziejus kviečia padovanoti kalėdinį žaisliuką

Gargždų krašto muziejus tęsia pernai pradėtą šventinę akciją „Padovanok muziejui kalėdinį žaisliuką“. Muziejaus darbuotojai turi svajonę – sulaukti tiek eglutės žaisliukų, kad jais kasmet Gargždų krašto muziejuje galėtų papuošti didelę eglutę ir pakviesti visus pasidžiaugti kartu sukurta šventine akimirka. Ir žinoma, išsaugoti šį trapų grožį ateinančioms kartoms.

Beveik kiekvieno namuose yra išsaugotų senų eglutės žaisliukų ar kitų puošybos elementų. Kviečiame prisidėti prie gražios iniciatyvos. Nebūtinai žaisliukas turi būti lyg naujas, muziejui tinka ir laiko pėdsakų turintys šventės atributai.

Mūsų daug, tad jeigu padovanosime bent po vieną žaisliuką, galėsime pasidžiaugti įspūdinga, praeitį menančia kalėdine eglute muziejuje. Tikimės, jog kasmet ant eglutės šventinių papuošimų daugės.

Būtume dėkingi, jeigu užrašytumėte savo vardą, pavardę, kad ir po daugelio metų lankytojai ant eglutės galėtų surasti artimųjų dovanotą žaisliuką.

Dovanojamus žaisliukus prašome atnešti į Jums artimiausią muziejų Gargžduose, Agluonėnuose, Priekulėje, Drevernoje ar į bet kurią rajono biblioteką.

Žaisliukai laukiami ne tik iš rajono gyventojų. Adresas siunčiant paštu: Gargždų krašto muziejus, Sodo g. 5, Gargždai 96136. Tel. pasiteirauti: 8 670 37145, (8 46) 452214.

Kartu sukurkime šventinę nuotaiką.

Gargždų krašto muziejaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių