Gargžduose įsikurs naujas, modernus ,,Antėja“ procedūrų kabinetas!

Gera savijauta ir sveikata yra kokybiško, pilnavertiško gyvenimo pagrindas. Bet ar pakankamai dėmesio skiriame pasitikrinti, ar visi organizmo procesai vyksta sklandžiai? Juk dažnas nerandame tam laiko ar noro. Tačiau nuo šiol Gargždų gyventojai tai galės padaryti daug greičiau – atlikdami laboratorinius tyrimus, kadangi mieste lapkričio 15 d. atveria duris naujas „Antėja“ padalinys!

Gargždų miesto gyventojai bus kviečiami atlikti reikalingus kraujo, kitus laboratorinius tyrimus ir pasiskiepyti nuo erkinio encefalito, gripo, pneumokokinės infekcijos ar roto viruso. Čia veiks ir testavimo punktas, kur atliekami testai, reikalingi COVID-19 infekcijai nustatyti. Bus atliekami ginekologiniai tyrimai moterims. Reguliarūs tyrimai padės suprasti, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų kūnas, ir priimti teisingus sprendimus, sprendžiant sveikatos klausimus.

„Antėja“ visuose padaliniuose dirba žiniomis, empatija ir paslaugumu spinduliuojantys medicinos darbuotojai. Jie sieks gerinti žmonių sveikatą, teikdami kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas, naudodami pažangias technologijas, diegdami efektyvius pacientų ir klientų lūkesčius bei interesus atitinkančius procesus.

Visų, norinčių pasinaudoti procedūrų kabineto teikiamomis paslaugomis, lauksime kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. ryto iki 16.30 val., o COVID-19 punktas dirbs nuo 7 iki 15.30 val. Registruokitės savitarnos sistemoje www.anteja.lt, bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt.

Mūsų komanda su nekantrumu laukia Jūsų vizito adresu: Klaipėdos g. 40, Gargždai.

Savo sveikatą patikėkite profesionalams! Brangiausias – laiku neatliktas tyrimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių