Artėjant pavasariui – 2022-ųjų metų mados tendencijos

Žiemos sezonas jau žengia link finišo tiesiosios – po truputį atsisveikinsime su storomis pūkinėmis striukėmis ir iš spintos trauksime pavasarinius drabužius. Rudenį praūžusios mados savaitės, vykusios didžiausiuose mados pasaulio miestuose, padiktavo ne tik šių metų pagrindines drabužių tendencijas, bet ir į kokius aksesuarus turėtume atsižvelgti. Pristatome jums pagrindines 2022-ųjų metų mados tendencijas, kurios pasitarnaus ištisus metus.

Šių metų spalva – alyvinė Very Pery

Spalvų institutas „Pantone“ sukūrė visiškai naują spalvą, kuri atspindėtų tai, kas laukia 2022 m. Jei purumas turėtų specifinę spalvą, tai būtų ji. Lyg ir mėlyna, tačiau kartu turinti violetinės – raudonos spalvos atspalvį, ši spalva verčia galvoti apie švelnias ir subtilias formas. Šios spalvos atsiradimą, anot „Pantone“ ekspertų, įkvėpė ateities technologijos, skaitmeninė era bei kūrybiškumas.

Kur pažiūrėsite – ten mini sijonai

Šiais metais moterų širdis ir spintas užkariaus mini ilgio sijonai. Praėjusiais metais kojas apnuoginęs modelis pergalingai sugrįžo ir pasirodė „Chanel“, „Versace“, „Missoni“ ir „Miu Miu“ mados namų pristatymuose. Ir toliau karaliaujantis siluetas, 2022 m. pavasario kolekcijose buvo sutiktas visur, taip sukeldamas naują mados tendenciją. Ir nesvarbu kokios spalvos, tipo ar silueto šią aprangos detalę pasirinksite, svarbu jos ilgis. 

Įvairūs raštai

Šiais metais vis dar madingas ir aktualus išlieka tvidinis raštas, puikiai tinkantis tiek kostiumėliui į darbą, tiek laisvalaikio liemenei. Galime drąsiai teigti, jog mažyčiu, tačiau tvirtu žingsniu, į mūsų akiratį vėl grįžta gyvūnų raštas – prie zebro ar gyvatės prisideda tigro bei leopardo kailio tematika. Taip pat vertėtų paminėti ir atgimstančius gėlių raštus, šachmatų linijas ne tik aprangoje, bet ir aksesuaruose.

Blizgesys visur

Blizgučiai, atlasas ir šlapias metalas yra tikrai vienas geriausių būdu suteikti Jūsų drabužiams papildomo blizgesio. Šias tendencijas buvo galima išvysti ir rudenį vykusioje mados savaitėje, kuri mums leido apibrėžti 2022-ųjų metų mados aktualijas. Galimybės su blizgia apranga yra begalinės. Švieskite ryškiai, spindėkite toli, nesidrovėkite – būkite žvaigždėmis!

Grįžtantis žemas liemuo

Turbūt daugelis išgirdę žemo liemens kirpimą, išsigąsta. Moterys pripratusios prie patogaus aukšto liemens kirpimo kelnių ar sijonų, net nenori pagalvoti apie kažką kito aprangoje. Tačiau neleiskite, jog šis terminas Jus išgąsdintų. Dabartiniuose „Bottega Veneta“, „Vetements“ ir „Balenciaga“ mados pristatymuose kelnės ir džinsai yra laisvi ir prigludę prie klubų, atidengdami juostuotą logotipą apačioje arba tik šiek tiek pažeminti juosmens juostoje. Šias drabužių tendencijas galime išvysti ir įprastose parduotuvėse, na o drąsiausių laukia ir itin žemo liemens siuvimas.

Grubūs aulinukai

Visi dabartiniai madingiausi drabužių siluetai – nuo mini sijonų iki žemo liemens kelnių – reikalauja balanso kūno apačioje. Grubaus pado ar suvarstomi batai suteikia klasikinę formą ir suteikia reikiamą apimtį. Tiesa, ši tendencija pas mus jau ne pirmus metus, tad turbūt daugelis Jūsų jau turite šią aprangos detalę spintoje, o tos, kurios dar nespėjo to padaryti – dabar tam itin puikus laikas. 

Į naują sezoną ženkite žavingos ir madingos! Daugiau 2022-ųjų metų mados tendencijų ieškokite internetinėje svetainėje www.reserved.com bei fizinėse „Reserved“ parduotuvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių