Gargžduose – nauja aktyvaus laisvalaikio erdvė

Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centras Gargžduose įrengė dar vieną naują 3×3 krepšinio aikštelę, treniruoklius bei vaikų žaidimo aikštelės įrenginius.
Visi darbai slėnyje prie Minijos, į kurį nusileidžiama iš Jono Basanavičiaus, Taikos gatvių, atlikti pagal vaikų žaidimo, sporto aikštelių, lauko ir vidaus treniruoklių įrengimo ir priežiūros Klaipėdos rajono seniūnijose 2022–2024 metų programą.
Pasak Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko, fizinio aktyvumo trūkumas ilgainiui gali tapti ne tik vaikų, bet ir suaugusių žmonių sveikatos problema. Todėl naujų aikštelių įrengimas ar senų atnaujinimas yra reikalingas, į jį reikia nuolat investuoti. „Ne visi gyventojai gali ir mėgsta lankytis sporto klubuose, ne visi vaikai lanko sporto būrelius, todėl viešos sporto ir laisvalaikio erdvės yra itin gera alternatyva palaikyti gerą fizinę sveikatą“, – kalbėjo Klaipėdos rajono meras.
Gargždiškiai jau naudojasi ką tik įrengta aktyvaus laisvalaikio erdve. Tėvai ateina su mažyliais, džiaugiasi, kad dabar patogu, arčiau namų. „Kol nebuvo aikštelės, labai trūko žaidimų vietų mažiems vaikams, eidavome į parką, bet ten viskas vyresniems, o dabar ateinam čia kiekvieną dieną, labai džiaugiuosi“, – „Bangos“ pakalbinta mintimis dalijosi mama Deimantė.
Gargždų seniūnė Indrė Žiedienė minėjo, kad apie naują laisvalaikio erdvę jau buvo kalbama pernai, tad smagu, kad šis projektas pagaliau įgyvendintas. „Žaidimų aikštelių Gargžduose vis dar trūksta. Daugiabučių zonose, kur labai reikia, jos po truputį projektuojamos ir įrengiamos, viena iš jų – ši“, – „Bangai“ sakė Gargždų seniūnė.
Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktorius Vaidas Liutikas komentavo, kad visi įrengimo darbai užtruko 5 mėnesius. Ateityje pagal skiriamų lėšų kiekį aikštelę planuojama plėsti.

Darbų vertė 21 000 eurų.

Ieva MARTINKUTĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių