Jau galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad nuo 2014 m. liepos 1 d. galima kreiptis į seniūnijas dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo – nemokamo maitinimo ir aprūpinimo mokinio reikmenimis.

Socialinė parama mokiniams gali būti skiriama toms šeimoms, kurių vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

Besikreipiantiesiems pirmą kartą būtina pateikti visus šeimos dokumentus (asmens tapatybės dokumentus, santuokos, ištuokos, mirties, vaikų gimimo liudijimus, pažymas apie turimą žemės sklypą ir kt.). Kiekvienas pareiškėjas privalo užpildyti nustatytos formos prašymą ir pateikti pažymas apie savo šeimos paskutinių trijų mėnesių pajamas (darbo užmokestį, gaunamus alimentus ir kt.). Pažymų apie gaunamas išmokas iš „Sodros“, Darbo biržos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros pateikti nereikia.

Šeimos, kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams metu gaunančios socialinę pašalpą, deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnijoje turėtų užpildyti tik laisvos formos prašymą, kitų dokumentų pateikti nereikia.

Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti (156 Lt vienam mokiniui per kalendorinius metus) galima kreiptis ne vėliau kaip iki spalio 5 dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių