Jaunųjų kuršių kuopa kartu su Gargždų laisvalaikio centru kviečia registruoti vaikus į „Jaunųjų kuršių stovyklą 2022“ Drevernoje.

Jei suskubsite, galite gauti 40 proc. nuolaidą stovyklos kainai (Savivaldybė dengia 83,60 Eur, o tėvų mokestis – 125,40 Eur); 80 proc. nuolaidą stovyklos kainai (Savivaldybė dengia 167,20 Eur, o tėvų mokestis – 41,80 Eur). Jeigu negalite pretenduoti į Klaipėdos r. savivaldybės paramą, visada galite rinktis registraciją už visą 209 Eur kainą.
Šiais metais mūsų stovykla papildomai įgyvendins sveikatos apsaugos ir visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą, kurią iš dalies finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė. Todėl vaikai šiais metais papildomai gaus:
• Ne mažiau kaip 6 valandų profesionalius vandens baimės įveikimo ir skendimo prevencijos praktinius mokymus su mūsų draugais „Liepsnojantis Aitvaras“. Bus stipru, nes jie žino, kaip galima ir reikia prisijaukinti vandens stichiją;
• Ne mažiau kaip 3 valandų pirmosios medicininės pagalbos teikimo praktinius mokymus;
• Ne mažiau kaip 3 valandų stichinių nelaimių ar karinių konfliktų organizuotos elgsenos praktinius mokymus;
• Ne mažiau kaip 8 valandų fizinio raštingumo stiprinimo praktinius mokymus.
Jei turite klausimų, skambinkite Radvilei Litvinienei tel. (8 46) 45 32 84 darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val., el. p. sekretorius@gvjlc.lt; PM https://www.facebook.com/gargzdulaisvalaikis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių