„Judrėnjuokis“ – pretendentas į juoko sostinę

Aut. nuotr.: Veiviržėnų kultūros centro grupė ,,Netikras teatras” su vadovu K. Pronckumi, „Judrėnjuokio“ iniciatore V. Norviliene po renginio jautėsi džiugiai: viskas pavyko!

Sniegas ir slidi kelio danga vieną gruodžio sekmadienio pavakarę visgi neįveikė žiūrovų pasiryžimo pamatyti Veiviržėnų kultūros centro Judrėnų skyriaus tradicinio renginio „Judrėnjuokis“.


Muzikos, humoro kupina programa susilaukė tokio norinčiųjų antplūdžio, kad teko daryti du pasirodymus. „Tie, kurie nebesuspėjo nusipirkti bilietų, liko lūpą patempę. Esą gal galite ir trečią koncertą surengti? Bet gi, žmonės, pagalvokit, per vieną dieną? Na, kokie bebūtume entuziastingi, bet juk ir artistai turi fizinių galimybių ribas, kiek kartų gali suvaidinti. Žinoma, gaila tų, kurie nematė įspūdingo renginio, bet tai juk bus gera paskata suskubti ateinančiais metais jau į 23-ąjį „Judrėnjuokį“, – geros nuotaikos ragina neprarasti renginio sumanytoja, Judrėnų skyriaus teatro režisierė Vilija Norvilienė.
„Judrėnjuokyje“ dalyvavo svečiai iš Pagėgių savivaldybės, Natkiškių humoro grupė ,,Viedaras”(vadovė Rasa Armonienė), Veiviržėnų kultūros centro grupė ,,Netikras teatras” (vadovas Karolis Pronckus), Žadeikių skyriaus humoro grupė ,,Gryčia”(vadovė Eugenija Selskienė), Judrėnų skyriaus humoro grupė ,,Skardis” (vadovė V. Norvilienė). Vakaro muzikinis svečias – grupė „Kitava“.
Judrėnų kultūros namų salės scenoje juokais liejosi nūdienos aktualijos: žinoma, pati svarbiausioji – elektros kaina ir kokios bėdos apninka žmones, kai ji tarsi spiralė šoka aukštyn. Kainos tai kainos, o kur kokybė, kur gero aptarnavimo garantija – svarstė Judrėnų humoristinio simpoziumo dalyviai. Tad neveltui ir programos pavadinimas „Krečia meilės elektra“ siejosi su įvairiopos energijos problemomis, su kuriomis puikiai susidorojo simpoziumo darbų koordinatorius Alvydas Juodviršis.
„Norėčiau padėkoti Veiviržėnų kultūros centro darbuotojams, judrėniškiams, visiems artistams. Man atrodo, jog rezultatas buvo geras. Juk visi kartu stengėmės“, – samprotavo renginio iniciatorė V. Norvilienė. Vakaro pabaigoje nuotaikingai padėkota ne tik pagrindiniam renginio rėmėjui – Klaipėdos rajono savivaldybei, bet ir visiems, kurie prisidėjo, kad 22-asis „Judrėnjuokis“ pradžiugintų žmones. Geros nuotaikos sūkuryje saviveiklininkams už jų išmonę, talentą prajuokinti gausią žiūrovų salę dėkojo Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus, Judrėnų seniūnas Zigmantas Siminauskas, o rajono Tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius pasiūlė Judrėnams suteikti humoro sostinės titulą.


Vita VITAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių