Kaip išsirinkti svetainės baldų komplektą?

Nesvarbu, ar gyvenate vienas, ar su šeima, jūsų svetainė yra svarbi erdvė. Šiame kambaryje jūsų šeima praleidžia laiką kartu, o dauguma jūsų svečių praleidžia didžiąją laiko dalį. Svarbu pasirinkti baldus, kurie sukuria malonią, jaukią išvaizdą ir atsilaiko nuo kasdieninio gyvenimo susidėvėjimo, o svarbiausia, kad ši erdvė atitiktų jūsų poreikius.

Atlikite matavimus

Norėdami išmatuoti savo kambario ilgį ir plotį, naudokite matavimo juostą, matuoklį ar matuoklį. Taip pat atsižvelkite į bet kokių nišų ar kitų patalpoje esančių nišų matmenis.  Sukurkite grindų planą. Galite naudoti oficialų tinklelio popierių, bet taip pat galite piešti jį ant užrašų knygelės popieriaus arba paprasto spausdintuvo popieriaus. Nustatykite, kiek vietos galite skirti baldams, ir nubraižykite kelis skirtingus būdus, kaip baldai gali tilpti į kambarį. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į bent vieną jardą (1 metrą) laisvos vietos tarp baldų. Viskas, kas yra mažesnė už tai, leis jums jaustis taip, lyg vaikščiodami turėtumėte įsispausti tarp baldų. Patikrinkite savo duris. Išmatuokite, kokio pločio yra jūsų durys, kad išvengtumėte galimų pristatymo nesėkmių. Jūs nenorite pirkti baldo vien tam, kad sužinotumėte, jog negalite jo patekti į savo namus.

Sutvarkykite savo svetainę

Nustatę, kiek vietos galite palikti baldams ir kur norite, kad būtų galima rasti, pažymėkite šias vietas ant grindų, kad geriau matytumėte. Naudokite tapytojo juostą arba išskleiskite laikraščio lapus. Pagalvokite, kaip kambarys bus naudojamas. Jei jūsų svetainė veiks kaip kasdienis šeimos susitikimas, jums reikės tvirtų, dėmėms atsparių baldų, ypač jei jūsų vaikai dar maži. Kita vertus, jei jūsų svetainė linksmins tik retkarčiais atvykstančius svečius, galite rinktis trapesnius gaminius, pagamintus iš subtilių audinių.

Atkreipkite dėmesį į natūralią kambario architektūrą

Kai kuriuose kambariuose yra įmontuotų dizaino elementų, kurie gali padėti nustatyti baldų tipą, kuris geriausiai atrodys kambaryje. Pavyzdžiui, jei turite kaimišką židinį, salono dekoras gali būti geresnis pasirinkimas nei modernūs baldai, o gal tai sekcijos, kurios turi didelę istorinę reikšmę? Tačiau šiuolaikiški baldai gali būti geriausias pasirinkimas buto svetainei su vaizdu į miestą.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių