Kaip išsirinkti svetainės baldus?

Asociatyvi nuotr.

Sutvarkyti būstą yra nemenkas iššūkis. Nuosekliam ir estetiškam dizainui sukurti reikia gerai apgalvotos strategijos nuo pradžios iki pabaigos. Ką reikia atsiminti įrengiant svetainę?

Madingiausi kambario baldai  nepadės, jei svetainės dekoru nepasirūpinsime visapusiškai. Be svarbiausių elementų, prisiminkime ir apie aksesuarus, kurie papildo svarbiausios mūsų namų erdvės įvaizdį.

Kaip išsirinkti tinkamus baldus konkrečiam stiliui?

Stiliaus klausimas yra pirmasis, kurį reikia išspręsti prieš pradedant rinktis  baldus svetainei. Reikia nepamiršti, kad vienas svarbiausių apstatymo principų yra nuoseklumas. Šiuo metu turime platų stilių asortimentą, iš kurių galima rinktis įrengiant savo būstą. Populiariausios kryptys – minimalizmas ir patikrinta klasika. Pirmuoju atveju nusprendžiame neabejotinai sumažinti visų tipų dekoracijas ir aksesuarus patalpoje. Renkantis  baldus kambariui, mes orientuosimės į paprastus, bet dažnai labai įdomius sprendimus. Lemiamas minimalistinio stiliaus privalumas – didelė laisvė renkantis skirtingų gamintojų baldus, nes tai nesujauks mūsų  svetainės harmonijos. Baldai be aiškių dekoracijų, juos reikėtų rinktis pagal spalvą – vienodą ar kontrastingą. Klasikiniame stiliuje vengsime urbanistinių ir modernizmo elementų, orientuodamiesi į patikrintus sprendimus, tokius kaip medis ar akmuo. Didelis šio stiliaus privalumas – ilgaamžiškumas, dėl kurio mums nereikės ilgai galvoti apie  baldų keitimą.

Kaip išsirinkti baldus moderniai svetainei?

Kadangi svetainė dažnai yra svarbiausias kambarys visame name, jis turėtų atspindėti gyventojų norus ir pomėgius. Jei norime modernaus dekoro,  rinkitės tokio stiliaus svetainės baldus. Vienas iš pagrindinių elementų yra sofa – vieta atsipalaiduoti ir svarbiausia  svetainės puošmena. Baldai, nulemiantys ir svetainės stilių – tai žurnalinis staliukas, lentynos, komodos, spintos bei TV staliukai, daugiau baldų: patoguspirkimas.lt. Madingiausios kambario baldų dabar spalvos  yra stiprios, sodrios spalvos, tokios kaip tamsiai mėlyna, kaštoninė arba violetinė. Nebijokime rožinės ar oranžinės spalvos, kurios gali būti puikus modernistinio požiūrio ir retro stiliaus derinys.

Kitas nesenstantis sprendimas – balti svetainės baldai. Jie pagyvins ir optiškai padidins erdvę. Ši spalva gali būti naudojama nepriklausomai nuo stiliaus. Baltos spalvos galime rasti įdomių ir minimalistinių lentynų, ir eklektiškų stalų.

Kaip išsirinkti daugiafunkcius baldus?

Estetika renkantis svetainės baldus itin svarbi, tačiau nepamirškime ir funkcionalumo. Dažnai mažesniuose butuose nėra vietos visoms mūsų idėjoms. Tai visai nereiškia, kad turite eiti į kompromisus – išnaudokime tai kaip galimybę tapti kūrybišku. Ten, kur kiekvienas kvadratinis metras yra apskaičiuotas,  spintos su stumdomomis durimis, kurios gali būti naudojamos įvairiai, yra idealus pasirinkimas. Jos gali būti naudojamos  kaip drabužių spinta , taip pat kaip sandėliavimo patalpa.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių