Kaip palengvinti kalėdinių dovanų paiešką?

Geriausia pagalbininke buityje vadinama „Gerduva“ kviečia ieškančius kokybiškų dovanų jaukiems namams.

Šventinė muzika, spalvingomis švieselėmis pasipuošęs miestas, mintys apie dvylika patiekalų – didžiausios žiemos šventės jau visai arti! Šį šventinį džiugesį lydi galvos skausmas – lieka vis mažiau laiko išrinkti dovanas artimiesiems. Dalijamės patarimais, kaip išrinkti dovanas ir neprašauti pro šalį.

Dovanodami tai, ką patys norėtume gauti, labai rizikuojame. Žmonės yra skirtingi ir norint nuoširdžiai juos pradžiuginti, reikėtų sau atsakyti į visą galybę klausimų. Ar tai labai artimas žmogus? Jo amžius? Pomėgiai? Kur gyvena? Mėgstamiausias valgis? Socialinis statusas? Kokios yra jo (jos) trys geriausios savybės? Kokie yra jo (jos) trys didžiausi trūkumai? Kur ir kaip įteiksiu dovaną?

Dabar – pats metas susiplanuoti savo laiką. Ar spėtumėte dovanas pagaminti patys? Jei ne, kur ir kada pirktumėte dovanas? Galiausiai – kaip ir kada jas supakuosite, juk pateikimas – ne mažiau svarbus.

Šiltai kalėdiška idėja – valgomos dovanos. Kepti sausainius – smagu, receptų – visa galybė, o kiek galimybių originaliai supakuoti dovanėlę! Jei nedegate noru ką nors gaminti, siūlome dovanoti praktiškas dovanas – kaskart, kai žmogus jomis naudosis, Jus prisimins. O tam, kad prisiminęs džiaugtųsi, įsitikinkite, kad dovanojate kokybišką daiktą.

Ne veltui geriausia pagalbininke buityje vadinama „Gerduva“ kviečia visus, ieškančius kokybiškų dovanų jaukiems namams. Čia rasite dailaus itališko porceliano, indų ir taurių šventiniam stalui, praktiškų ir buities naštą lengvinančių vokiškų grindų, langų valymo rinkinių, skalbinių priežiūros rinkinių ir virtuvės įrankių. Klientų patogumui šiandien ir kitą šeštadienį Vasario 16-osios g. 21A, Gargžduose įsikūrusi parduotuvė dirbs ilgiau – net iki 16 val. Skubantiems ir dovanų ieškantiems anksčiau – šiandien (gruodžio 13 d.) visoms neakcinėms prekėms bus taikoma 25% nuolaida.

Kai išrinksite dovanas, pagalvokite, kaip ją supakuosite, kokį sveikinimą užrašysite ir kaip įteiksite? Galbūt kiekvienam įprasta smulkmena Jūsų dovaną gali įprasminti ar padaryti žaismingą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių