Kaip sumažinti išlaidas refinansuojant turimas paskolas?

paskolų refinansavimas

Ne paslaptis, kad planuojant didesnius pirkinius dažnai daugiausia klausimų sukelia būtent jų finansavimas. Nusprendę įsigyti norimą prekę, žmonės dažnai pasinaudoja galimybe už ją atsiskaityti dalimis, paskolas taip pat ima ir kitiems gyvenimo atvejams, todėl ilgainiui asmuo gali turėti paskolas pas skirtingus paskolų teikėjus, tokiu būdu gali atsirasti nepatogumų, atliekant įvairaus dydžio mokėjimus skirtingiems gavėjams.

Mažesnės išlaidos – didesnės galimybės jūsų planams ir ateičiai

Kaskart prireikus prisijungti prie skirtingų sistemų gali užsimiršti viena ar kita paskola, o vėliau ims kauptis ir delspinigiai, kurie tikrai neatneša džiaugsmo nė vienam finansiškai įsipareigojusiam žmogui. Išvengti šio scenarijaus galite labai paprastai – tereikia pasinaudoti refinansavimo paslauga. Pasinaudoję tokia galimybe gerokai supaprastinsite kasdienius savo mokėjimus, be to, perkėlus paskolas neretai gali sumažėti ir mėnesio įmokos suma, o taip pat, esant poreikiui ir finansinėms galimybėms leidžiant, galėsite apsvarstyti papildomos paskolos galimybes.  

Apjungus visas turimas paskolas ir įsipareigojus tik vienam kreditoriui, tikėtina, sumažės ir palūkanos. Vienoje vietoje matydami visų savo finansinių įsipareigojimų bendrą sumą galėsite kur kas lengviau planuoti savo šeimos biudžetą, artimiausias atostogas, šeimos šventes ar didesnius pirkinius. Sumažinti paskolų išlaidas galite itin greitai ir paprastai, viskas priklausys nuo sutarčių kiekio ir galimybių skolintis. Norėdami įsivertinti savo galimybes sumažinti mokėtinas sumas ir mokėjimus atlikti paprasčiau, galite kreiptis čia. Individualus paskolų refinansavimo planas padės pagerinti jūsų finansinę situaciją – suteiks jai stabilumo ir atvers galimybių kitų planų įgyvendinimui.

Taupykite laiką ir valdykite situaciją

Dar vienas svarbus aspektas, kurį derėtų įvertinti prieš refinansuojant paskolas, yra jūsų laikas. Ne paslaptis, kad finansiniai įsipareigojimai skirtingose finansų bendrovėse gali jo atimti tikrai nemažai. Apjungę paskolas vien prisijungimų prie sistemų, prieigos prie banko prašymo, mokėjimo patvirtinimo ir kiti įmokų etapų laiką galite sumažinti iki mažiausio galimo. Be to, daug patogiau galėsite sekti savo išlaidas ir susiplanuoti biudžetą ilgesniam laikui ar numatyti papildomą sumą kitiems svarbiems dalykams, nes vienoje vietoje matysite visą mokėtiną sumą. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad refinansuojant jau turimų paskolų sutartis iš naujo numatomos ir įsipareigojimų sąlygos. Būtent šiame etape gali būti sumažinamas mėnesio įmokos dydis, pratęsiamas paskolos grąžinimo laikas, pasirenkama patogi mokėjimo diena ir pirmoji įmoka atidedama iki trijų mėnesių.

Atminkite, kad refinansuoti paskolų neverta tik tuo atveju, jei jums liko keli mėnesiai iki sutarties pabaigos, nebent siūlomos naujos palūkanos ženkliai skiriasi nuo dabar mokamų. Paskolų apjungimą ar papildomą skolinimąsi galite svarstyti bet kada, tik labai svarbu gerai apskaičiuoti savo finansines galimybes ir įvertinti  įsipareigojimus. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių