Kandidatų į merus debatai – antradienį

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kartu su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ vasario 28 d. 18 val. Gargždų „Kranto“ progimnazijoje (Kvietinių g. 26) organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į merus. Savo dalyvavimą patvirtino Sigitas Karbauskas (Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai), Ligita Liutikienė (Lietuvos socialdemokratų partija), Vaclovas Macijauskas (Politinis komitetas „Bendrai geriau“), Bronius Markauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Justas Ruškys (Liberalų sąjūdis), Vytautas Tamašauskas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Algirdas Virvičius (Darbo partija), Edmundas Zbarauskas (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“). Debatus moderuos „Žinių radijo“ žurnalistė Aušra Jurgauskaitė.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių