Kas bendra tarp maisto papildo Uridino ir poezijos?

Uridinas – medžiaga, kurią geba gaminti žmogaus organizmas. Uridinas taip pat yra ir papildas, parduodamas piliulėmis. Jis paprastai patenka į protinei veiklai gerinti skirtų papildų kategoriją, nes tarp teigiamų savybių – kongityviųjų funkcijų gerinimas, atminties stiprinimas.

Uridinas skamba taip itališkai. Balsių ir priebalsių darna skatina niūniuoti: Uri-di-nas… Tačiau tai ne muzikos kūrinys, ne eilėraščio posmelis. Kita vertus, jeigu medicinos srities specialistas sukurtų eilėraštį, galbūt jame minėtų ir Uridiną. Kas ten žino…

Uridinas: dosjė

Žmogaus organizmas veikia sudėtingai. Jei tai būtų kokio daikto mechanizmas, stebėtumėmės, kokie genialūs buvo išradėjai, kaip neįtikėtinai viskas funkcionuoja, kiek daug detalių sudaro darnią visumą.

Atrodo, tikras stebuklas, kad organizmas prireikus pasigamina vienokių ar kitokių medžiagų. Įsivaizduokite, jeigu jūsų automobilis važiuojant pasididintų degalų kiekį bake… Skamba kaip fantastika, o štai žmogaus organizmas, jeigu prireikia, pasigamina Uridino.

O jeigu šios medžiagos pristinga? Taip nutikti gali, pavyzdžiui, senstant. Tada galima vartoti papildą.

Trumpai apie Uridiną:

 • Tai nukleotidų bazė
 • Naudojama ląstelių membranų sintezei ir kitiems neurologiniams procesams
 • Uridiną, kaip minėta, gamina organizmas
 • Uridinas siūlomas ir kaip papildas

Šis papildas gali būti priskiriamas ir nootropikų kategorijai. O nootropikai dažnai laikomi kone stebuklingais papildais. Pagrindo tam yra…

 • Uridinas siejamas su geros smegenų būklės palaikymu
 • Gerina atmintį ir… nuotaiką
 • Gali pagerinti miego kokybę
 • Malšina skausmą

Kiekvienas iš šių dalykų yra savaip aktualus. Bet daugelis skaitytojų sutiks, kad ašis – miego kokybė. Neišsimiegojote? Žiovulys trukdo atlikti reikiamus darbus. Tai vos vienas pavyzdys, kaip svarbu puikiai pailsėti. Deja, pasaulis sukasi tokiu greičiu, jog kartais apie gerą miegą tik pasvajojama. Kalnai darbų, rūpesčiai… Čia gali pagelbėti Uridinas. Tačiau pavartojus per vėlai tikėtinas atvirkštinis efektas – užmigti taps sunkiau. Teigiama, kad reikėtų vartoti valandą prieš miegą. Aišku, išlieka du elementai. Pirma, skirtingi papildai gali turėti skirtingų savybų. Antra, prieš vartojant apskritai reikėtų pasikonsultuoti su šeimos gydytoju.

Uridinas – ne poezija, bet…

Bet grįžkime prie organizmo ir jo gebėjimo gaminti Uridiną. Nestudijavus medicinos, viskas atrodo miglota, komplikuota. O poezija? Sakoma, kad ji ne sukuriama, ne parašoma, o gimsta. Vadinasi, tai irgi mažų mažiausiai keistas procesas. Kiek valandų gali praleisti kūrėjas, kol suranda, išmąsto, surimuoja?.. O kartais, sakoma, mintis tiesiog užklumpa– ir popieriaus lapas kaipmat pripildomas.

Jeigu kūrėjui (nebūtinai poetui – tai tinka kalbant apie romanų rašytojus, dailininkus, muzikantus, architektus…) pritrūksta, buitiškai kalbant, kvapo, kas vyksta tuomet? Tai labai priklauso nuo žmogaus. Vieni nusprendžia susitvarkyti kambarį ar dabo erdvę, kiti eina pasivaikščioti, treti ima į rankas knygą ar jungia gerą filmą…

Kai pritrūksta Uridino, jo galima įsigyti. Rawpowders.lt Uridino kapsulės – tai patogus sprendimas ieškant kokybiško papildo. Aukštos kokybės, vegetariškas, parduodamas kapsulėmis. Pakuotėje iš viso yra 250 mg papildo.

Svarbus aspektas – vartojimas. Patikimi, atsakingi pardavėjai nesiekia tik pelno, pelno ir dar daugiau pelno. Aišku, tai būtina verslo dalis. Tačiau ten, kur papildai parduodami atsakingai, būna nurodomi tam tikri įspėjimai. Taigi kas aktualu prieš įsigyjant papildus?

 • Nėščiosioms reikia pasitarti su gydytoju
 • Turint sveikatos sutrikimų reikia pasitarti su gydytoju
 • Vartojant kitus papildus ar vaistus, taip pat nurodoma pasitarti su specialist
 • Asmenims iki 18 metų papildus vartoti draudžiama

Nesunku suprasti, jog visus šiuos dalykus sieja vienas žodis – atsakingumas. Galima parašyti, ištarti, perskaityti, išgirsti: atsakingumas. Tačiau tai tik žodis. Svarbiau ne jis pats, o reikšmė.

Reikšmė šiuo atveju matuojama elgesiu: pirkėjas, pasitaręs su šeimos gydytoju, nusiperka reikiamą papildą ir jį vartoja pagal instrukcijas. Tai ne kiaušinienė, kad būtų galima svarstyti, ar kepti iš dviejų, ar trijų kiaušinių.

Tad prireikus Uridino ar kito papildo svarbu elgtis atsakingai. Tada ir rezultatas – toks, kokio norite, kokio reikia – nuo geresnio miego iki užtikrintos aminties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių