Klaipėdos apskrities VPK atvirų durų dienoje apsilankė per 200 moksleivių ir studentų

2022-04-28 Klaipėdos apskrities VPK vyko atvirų durų diena. Renginys buvo skirtas  aukštesniųjų klasių moksleiviams,  profesinių ir aukštųjų mokyklų studentams, galintiems susidomėti karjera policijos sistemoje. Susipažinti su įdomia ir iššūkių pilna policijos pareigūno profesija atėjo daugiau kaip 200 jaunuolių.

Jie galėjo apžiūrėti tarnybines transporto priemones, naudojamą ginkluotę, „Aro“ pareigūnų ekipuotę, susipažinti su nusikaltimų vietose įkalčius fiksuojančių kriminalistikos ekspertų įranga ir priemonėmis, kita Kriminalinės ir Viešosios policijos veikla, stebėti kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymą.

Vidurinį ar aukštesnįjį išsilavinimą įgiję, nepriekaištingos reputacijos, sveiki ir fiziškai stiprūs jaunuoliai pirminės grandies pareigūnais gali tapti baigę 1 metų trukmės policininko modulinę mokymo programą Lietuvos policijos mokykloje.

O  motyvuoti ir pasirengę įsilieti į policijos pareigūnų gretas Lietuvos Respublikos piliečiai, jau turintys bet kokios krypties aukštąjį išsilavinimą, pareigūnais gali tapti baigę vos 6 savaičių trukmės intensyvius įvadinio mokymo kursus Lietuvos policijos mokykloje.

Daugiau informacijos: www.stokipolicija.lt


Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių