Klaipėdos jaunimas rinko aukas BĮ klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams

Projektas „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ telkia jaunus žmones geriems darbams ir tęsia pradėtas veiklas. Klaipėdos jaunimas kartu su Klaipėdos PPC „Akropolis“  organizuotoje „Gerumo mugėje“ rinko lėšas  BĮ Klaipėdos Sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Gerumo akcijoje paaukota 300 eurų.

„Gerumo mugės“ metu #chooseklaipeda ambasadoriai, kartu su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ ir Lietuvos moksleivių sąjungos Klaipėdos mokinių savivaldų informavimo centro savanoriais kvietė jungtis į įvairias veiklas: apyrankių dirbtuves, stalo žaidimus, virtualiąją realybę „Kito kailyje“ ir jaunimo politikos Jenga. Klaipėdos PPC „Akropolis“ bendruomenė taip pat surengė ir slaptą aukcioną, kuriame buvo galima gauti puikių prizų už simbolinę auką.

„Smagu, kai bendradarbiaujant gali padėti, ne tik sau ar savo organizacijai, bet ir tiems, kuriems tos pagalbos labiausiai reikia. Tokios iniciatyvos yra labai reikalingos tiek siekiant pagalbos kitiems, tiek norint įgauti empatijos, patirties ir padėti kitiems“, – sakė projekto „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ vadovė Greta Meškauskienė.

Anot renginio iniciatorių ir dalyvių, renginys iliustruoja kiek galima pasiekti ir nuveikti bendradarbiaujant ir susitelkiant bendriems tikslams.

„Per visą dieną buvo suaukota 330 EUR. Dėkojame visiems aukojusiems, prisidėjusiems ir nepraėjusiems pro šalį. Džiugu, kai geriems darbams aukoja ne tik dirbantys ar studijuojantys. Malonu matyti, kai prie aukojimo prideda ir ankstyvų klasių moksleivės, kurios paaukoja savo dienpinigius tam, kad prisidėtų prie gerų darbų skatinimo“, – sako PC Akropolis Klaipėda valdytoja Kristina Viskontaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių