Klaipėdos knygų mugė pakeitė formatą

Asociatyvi nuotr.

Rudeniškai apniukusiame mieste ryškiai žalia spalva šviečia tarptautinio festivalio „Inkultūracija“ plakatai, skelbiantys apie prasidedančią X Klaipėdos knygų mugę, kurią organizuoja Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka.


Festivalis kviečia dalyvauti daugybėje įvairių kultūros renginių net 10 dienų, iki spalio 5 d. Jau tradicine tapusi Klaipėdos knygų mugė keičia formatą ir tampa tarptautiniu festivaliu „Inkultūracija“. Pokytį žymi ir naujas pavadinimas „Inkultūracija“, reiškiantis kultūros, kurioje gyvename, įsisavinimą per kasdienes tradicijas, praktikas ir vertybes. Šis procesas trunka visą gyvenimą ir yra perduodamas iš kartos į kartą.
2022 m. Klaipėdos knygų mugė švenčia 10-ies metų jubiliejų, todėl simboliška, kad renginių programa truks 10 dienų: nuo rugsėjo 26 iki spalio 5 d. Iš viso laukia net 40 įvairiausių renginių ir edukacijų, 15 leidyklų, 6 parodos, virtualus garso žemėlapis mieste, 75 dalyviai ir užsienio svečiai iš Didžiosios Britanijos, Izraelio, JAV, Švedijos ir Vokietijos.
Festivalio „Inkultūracija“ metu kasdien vyks edukacijos, paskaitos, parodų ir knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais ir meno kūrėjais, koncertai, spektakliai, poezijos vakarai. Tad kiekvienas kultūra besidomintis lankytojas ras sau įdomių temų ir veiklų. Spalio 5 d., paskutiniąją festivalio dieną, nuo 10 iki 19 val. Ievos Simonaitytės bibliotekoje (Herkaus Manto g. 25) vyks knygų mugė, savo naujausius leidinius pristatys leidyklos. Detalią festivalio programą rasite renginių erdvėse ir internete: www.inkulturacija.lt 
Dalyvavimas festivalio renginiuose yra nemokamas ir atviras visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių