Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja

Prisiekė nauji Tarybos nariai

Gegužės 4 dieną vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisiekė trys nauji Tarybos nariai: Virgina Asnauskienė, Martynas Dargužas ir Martynas Pocius.

Virgina Asnauskienė ir Martynas Dargužas į Tarybą kandidatavo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, o Martynas Pocius – su Tautos ir teisingumo sąjunga.

Padovanok jubiliejinę dovaną Gargždams!

Jau pirmąjį vasaros savaitgalį gargždiškiai ir miesto svečiai minės 770-ąjį Gargždų gimtadienį. Prie šventinės nuotaikos kūrimo galite prisidėti ir jūs! Kviečiame verslo atstovus, nevyriausybines organizacijas, įstaigas, menininkus, bendruomenes, gyventojus bei visus norinčius padovanoti Gargždų miestui akciją, iniciatyvą, o gal net ir fizinę dovaną.

Visą gimtadienio savaitgalį Gargžduose vyks įvairūs renginiai, koncertai, sporto varžybos. Tačiau, jei turite idėją, kaip dar įprasminti 770-ąjį miesto jubiliejų, kaip prisidėti prie geros atmosferos kūrimo ir nuspalvinti gimtadienį įvairesnėmis spalvomis įvairiose miesto erdvėse – meniniais pasirodymais, kompozicijomis ar akcentais, įvairiomis akcijomis ir iniciatyvomis – laukiame jūsų laiškų el. paštu vaida.skuodiene@gmail.com iki gegužės 19 d.

Kurkime šventę kartu!

Bus renovuojama Vaikų biblioteka

Vis daugiau Klaipėdos rajono įstaigų sulaukia pokyčių – jau pasirašyta sutartis ir dėl J. Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus pastato renovacijos. Bus pakeisti pastato langai, lauko durys, sutvarkytas ir perdažytas pastato fasadas.

„Vaikų literatūros skyriuje kasdien apsilanko daugybė vaikų ir ten praleidžia nemažai laiko. Biblioteka lankytojams siūlo pačių įvairiausių veiklų – nuo galimybės skaityti knygas ir leidinius iki originalių edukacijų ar interaktyvių užsiėmimų. Taigi džiugu, kad atlikus visus darbus vaikus pasitiks ir atnaujintas pastatas, taip pat ir bibliotekos darbuotojams bus šilčiau ir jaukiau“, – sako Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Rangos darbus atliks UAB „Logicor“. Jų vertė – bemaž 60 tūkst. eurų. Renovaciją planuojama baigti iki šių metų gruodžio.

Smulkieji verslininkai gali teikti prašymus dėl Savivaldybės finansinės paramos

Klaipėdos rajono smulkieji verslininkai jau gali teikti prašymus dėl finansinės paramos pagal Smulkiojo verslo rėmimo programą. Jos veikloms šiemet numatyta net 70 tūkstančių eurų.

Smulkiojo verslo rėmimo programos lėšomis kompensuojama dalis verslo išlaidų, kurios patirtos ne anksčiau kaip prieš 18 mėnesių, skaičiuojant iki paraiškos pateikimo dienos.

Paraiškos priimamos nuo gegužės 1 iki birželio 1 dienos.

Prašymo formą ir Programos nuostatus rasite čia https://klaipedos-r.lt/savivaldybes-finansine-parama-smulkiam-verslui/

Elektroniniu parašu pasirašytus prašymus kviečiame siųsti Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiajam specialistui Mantui Virbauskui el. paštu mantas.virbauskas@klaipedos-r.lt. Taip pat prašymai priimami ir Savivaldybės „Viename langelyje“ adresu: Klaipėdos g. 2, Gargždai. Jei kyla klausimų dėl paraiškos pildymo ir pateikimo, prašome skambinti telefonu +370 604 61 392.

Kviečiame teikti paraiškas dalinėms kompensacijoms už buitinių nuotekų valymo įrenginius

Klaipėdos rajono gyventojus kviečiame teikti paraiškas dalinėms kompensacijoms už buitinių nuotekų valymo įrenginių įrengimą. Šiemet bus iš dalies kompensuojamos išlaidos už 2023 metais įrengtus buitinių nuotekų valymo įrenginius, jei jie įrengti ne aglomeracijos teritorijose.

Visas sąlygas, Kompensavimo tvarkos aprašą ir jo pakeitimą gyventojai gali rasti Klaipėdos rajono savivaldybės internetinėje svetainėje – https://klaipedos-r.lt/buitiniu-nuoteku-valymo-irenginiu-kompensavimas/.

Paraiškas gyventojai gali teikti el. p. savivaldybe@klaipedos-r.lt arba pateikti Savivaldybės „Viename langelyje“, Klaipėdos g. 2, Gargždai.

Konsultacijos dėl dokumentų teikiamos telefonu (8 46) 47 08 84.

Kviečiame deleguoti atstovus į Bendruomenės sveikatos tarybą

Iki gegužės 12 dienos kviečiame teikti paraiškas ir deleguoti atstovus į Bendruomenės sveikatos tarybą.

Reikalavimai:

  • Keturi savivaldybės įmonių, įstaigų ir organizacijų, dirbančių visuomenės sveikatos ugdymo ir stiprinimo srityje, deleguoti atstovai

Kandidatūras deleguoja savivaldybės įmonės, įstaigos ar organizacijos teikdamos Savivaldybės administracijos direktoriui „Visuomeninės organizacijos, savivaldybės įmonės, įstaigos atstovo delegavimo į Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybą paraišką“.

  • Keturi visuomeninių organizacijų, ginančių visuomenės sveikatos interesus, atstovai.

Kandidatūras deleguoja visuomeninės organizacijos, ginančios visuomenės sveikatos interesus, tokia tvarka:

1. Deleguoti vieną savo atstovą gali tik ta visuomeninė organizacija, kuri:

  • gina visuomenės sveikatos interesus – nevyriausybinė organizacija/asociacija, kurios įstatuose numatyta visuomenės sveikatos ugdymo ir/ar stiprinimo veikla ir šią veiklą vykdė per paskutinius 3 metus;
  • turi juridinio asmens statusą;
  • yra registruota savivaldybės teritorijoje ir savo veiklą vykdo savivaldybės teritorijoje;
  • turi ne mažiau nei 30 registruotų narių;
  • juridiniai asmenys, kurie pagal Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymą nepriskiriami nevyriausybinėms organizacijoms, deleguoti savo atstovų negali.

2. Atstovai deleguojami visuomeninės organizacijos įstatuose (nuostatuose) nustatyta tvarka.

3.Visuomeninė organizacija pateikia Savivaldybės administracijos direktoriui „Visuomeninės organizacijos, savivaldybės įmonės, įstaigos atstovo delegavimo į Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybą paraišką“.

Paraiškų formas rasite Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt.

Paskelbtas konkursas Gargždų ligoninės vadovo pareigoms

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia konkursą Gargždų ligoninės vadovo pareigoms.

Pareiginės algos pastovioji dalis (neatskaičius mokesčių) – 3717,00 Eur.

Pretendentų dokumentai priimami per VATIS iki gegužės 16 d.

Daugiau informacijos skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Skelbimai“, „Darbo pasiūlymai“: https://klaipedos-r.lt/svetaines-skelbimai/darbo-pasiulymai/

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių