Kleboniškių kaimo klojimo teatre – interaktyvi pasaka visai šeimai

Birželio 25 dieną 16 valandą Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Kleboniškių kaimo buities skyriuje tęsis „Šeštadienių popietės klojimo teatre“ – Priekulės Ernsto Vicherto teatras vaidins interaktyvią brolių Grimų pasaką „Joniukas ir Grytutė“.

Lauros Prascevičiūtės nuotr.

Spektaklio režisierius – Donatas Savickis, dailininkė – Katerina Marcinkevičienė, šviesų dailininkas – Laimonas Mitkus, smuiku gros Jolanta Petraitienė, pasaką seks Ernesta Zolotova.

Kūrėjai šį spektaklį vadina viena iš interaktyvių Priekulės Ernsto Vicherto teatro pasakų, skirtų visai šeimai.

Kleboniškių kaimo erdvė virs pasakų mišku, o į pasaką susirinkę žiūrovai taps jos dalyviais.

„Pasiruoškite atverti savo širdeles ir leistis į nuotykius kartu su Joniuku ir Grytute, nerti į upę su žuvimis ir pakilti į orą plasnodami sparnais“, – kviečia kūrybinė komanda.

Įdomių, įtraukiančių veiklų Kleboniškių kaime netrūks ir prieš spektaklį: bus žaidžiami senoviniai žaidimai. Po spektaklio renginio dalyviai degustuos pagal XX amžiaus pradžios receptus pagamintus saldumynus.

Senajame Kleboniškių kaimo klojime visą vasarą vaidins ir mėgėjų, ir profesionalūs teatrai. Renginių ciklo „Šeštadienių popietės klojimo teatre“ repertuarą sudaro penkiems etnografiniams regionams (Aukštaitijai, Dzūkijai, Mažajai Lietuvai, Suvalkijai bei Žemaitijai) atstovaujančių teatrų vaidinimai.

Liepos 2 dieną 16 valandą „Knygos teatras“ iš Vilniaus klojime rodys spektaklį „Prabangos“.

Renginių ciklą „Šeštadienių popietės klojimo teatre“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių